قیمت پکیج تصفیه فاضلاب

پکیج تصفیه فاضلاب

با افزایش روز افزون جمعیت، نیاز به مدیریت منابع آبی از اصلی ترین نیازهای امروزه بشمار می رود. برای راه حل این موضوع در اغلب کشورهای جهان سازمان های مدیریت زیست و دولت ها بیشتر به اهمیت و نیاز به سیستم های تصفیه فاضلاب و پساب تولیدی در صنایع، همچنین مصارف خانگی و … پی برده اند. در کشور خودمان نیز در راهکارهایی در جهت ایجاد شبکه های تصفیه فاضلاب و استفاده از پکیج تصفیه انجام گرفته است.

صنایع مختلف نیز به اهمیت موضوع تصفیه فاضلاب و پساب پی برده اند. بهسازآب با بهره گیری از متخصصین مجرب در زمینه طراحی و تولید انواع پکیج تصفیه فاضلاب، همواره پیشرو بوده است. هدف ما بر این است که با ساخت دستگاه هایی با کارآیی بالا و قابل اطمینان که می توانند مستقل از شبکه اصلی باشند، تصفیه آب بصورت کامل انجام شود.

پکیج تصفیه فاضلاب(دستگاه تصفیه فاضلاب) سیستمی قابل حمل است. جنس بدنه آن فلزی، فایبرگلاس، و یا پلی اتیلنی می تواند باشد. این نوع دستگاه ها توانایی تصفیه فاضلاب های خروجی از بیمارستان ها، مجتمع های اداری، مسکونی، تجاری و … را دارد. در واقع این سیستم تصفیه یک تصفیه خانه کامل با تمام واحدهای فناوری و ویژگی ها در ابعاد کوچک است. استفاده از تصفیه خانه فاضلاب به طور کامل به پارامترهایی همچون شرایط جغرافیایی یا بکارگیری تکنولوژی های مورد استفاده تصفیه فاضلاب بررسی می شود.

 

پکیج-تصفیه-فاضلاب-فلزی

 

برخی مزایای استفاده از پکیج تصفیه آب به صورت زیر است:

  • مصرف کمترین میزان انرژی
  • بهره برداری، راه اندازی و نصب آسان
  • قابلیت جابجایی بعد از نصب
  • کارآیی بالا در تصفیه انواع فاضلاب های صنعتی و بهداشتی
  • عدم تولید بوی نامطبوع در تصفیه پساب
  • و …

پکیج تصفیه فاضلاب شرکت بهسازآب با استفاده از جدیدترین متدهای طراحی و تولید و مناسب ترین قیمت پکیج تصفیه فاضلاب، عرضه می شوند. جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت پکیج تصفیه فاضلاب بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912766109202634724359

 

برگشت به بالا