بهترین آب برای سلامت کلیه

بهترین آب برای سلامت کلیه


کلیه‌های ما عضوی حیاتی در بدن ما هستند که به حذف سموم از خون و حذف مواد زائد و مایعات اضافی برای حفظ تناسب اندام و سلامت ما کمک می‌کنند. با توجه به اینکه آنها برای سلامتی هر یک از ما بسیار ضروری هستند، ما باید تمام تلاش خود را برای کمک به آنها انجام دهیم – و بدون شک نوشیدن آب بهترین کاری است که می توانید انجام دهید.

در اینجا به بررسی این خواهیم پرداخت که کدام آب برای سلامت کلیه ها و سایر نوشیدنی های خوب و همچنین نوشیدنی هایی که باید از آنها پرهیز کنید، بهتر است.

کلیه های شما چه کار می کنند؟

وظیفه اصلی کلیه ها فیلتر کردن خون شما برای حذف هر گونه مواد زائد و سمومی (مثلاً الکل) است که بدن شما به آن نیاز ندارد. آنها همچنین تعداد الکترولیت ها و آب را در بدن شما ثابت نگه می دارند.

هرآنچه که کلیه‌ها فیلتر یا خارج می‌شوند، به داخل مثانه شما هدایت می‌شود، که وقتی ادرار می‌کنید راه خود را پیدا می‌کند. هر دو کلیه ما هر 24 ساعت حدود 200 لیتر مایع را فیلتر می کنند و روزانه 1 تا 1.5 لیتر ادرار را از بدن خارج می کنند.

جهت دریافت مشاوره و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و استعلام قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09122613501

چرا آنها اینقدر مهم است؟

کلیه های ما یکی از اندام های ضروری در بدن ما هستند. بدون آنها، تمام سموم و مایعات اضافی جمع می شوند و منجر به نارسایی کلیه می شوند. اما علاوه بر این فیلتراسیون نجات دهنده، آنها همچنین هورمون هایی را آزاد می کنند که به تنظیم فشار خون شما کمک می کند، به تولید ویتامین D برای استخوان ها و ماهیچه های سالم کمک می کند و تولید گلبول های قرمز خون را از مغز استخوان کنترل می کند.

بهترین آب برای سلامت کلیه
بهترین آب برای سلامت کلیه

بهترین آب برای سلامت کلیه چیست؟

هر نوع آبی که بنوشید فقط می تواند برای کلیه ها و سلامت کلی شما مفید باشد. آب گازدار به اندازه آب معمولی در هیدراته نگه داشتن، شادابی و شادابی شما موثر است تا زمانی که حاوی مواد افزودنی پتاسیم یا فسفر نباشد.

اما، ادامه خرید آب گازدار می‌تواند بسیار گران‌تر باشد، در حالی که آب لوله‌کشی می‌تواند شما را از نوشیدن بیش از حد، در صورت وجود، به دلیل پتانسیل طعم‌ها یا بوهای بد خاص که ممکن است همراه با آن باشد، منصرف کند. برای کاهش این مشکلات، بهترین انتخاب برای نوشیدن آب برای سلامت کلیه، آب فیلتر شده است.

نوع آبی که به طور طبیعی از طریق سنگ آهک زیرزمینی فیلتر شده است و حاوی محتوای بالایی از مواد معدنی و مواد مغذی ضروری است. در واقع، نوعی آبی که در منبع برای طیف وسیعی از کولرهای آب بطری شده ما بسته بندی می شود.

از چه نوشیدنی هایی باید اجتناب کرد؟

علاوه بر آب، نوشیدنی های دیگری نیز وجود دارد که می توانید برای سلامت کلیه ها امتحان کنید. چای، قهوه و شیر خوب هستند، اما بررسی کنید که چه چیزی در آنها وجود دارد زیرا برخی از آنها می توانند حاوی مواد نه چندان مناسب برای کلیه باشند.

آب میوه نیز خوب است، اما از آب گریپ فروت اجتناب کنید زیرا می تواند برخی داروها را مختل کند. همچنین باید از آب نارگیل پرهیز کنید زیرا می‌تواند حاوی مقادیر زیادی پتاسیم (و احتمالاً قند) باشد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *