انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

امروزه دستگاه های تصفیه آب خانگی مختلفی در بازار وجود دارند که با توجه به نوع آن تعداد فیلتر های آن نیز مشخص خواهد شد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی از 3 تا 8 فیلتر را دارا هستند.

در واقع این فیلتر ها یکی از مهم ترین بخش های دستگاه تصفیه آب هستند. لازم به ذکر است که با توجه به مهم بودن این بخش، مهم ترین و اصلی ترین کار را هم انجام می دهد.

کار اصلی و بخش عمده ایی از تصفیه را همین فیلتر ها متقبل می شوند.

از انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی، می توان به فیلتر پروپیلن و فیلتر کربن بلاک اشاره کرد.

چرا باید از سیستم تصفیه آب در خانه استفاده کرد؟

می دانیم که هزینه اولیه برای خرید و نصب سیستم های تصفیه آب خانگی بالا بوده و ممکن است شما را نسبت به خرید آت منصرف سازد ولی باید در نظر داشته که یک بار هزینه در جهت خرید سیستم تصفیه آب خانگی بسیار بصرفه تر و عقلانی تر از خرید بطری های آب معدنی می باشد.

چرا که صرفه جویی زیادی در پول و هزینه خرید بطری های آب معدنی خواهید داشت. علاوه بر هزینه زیادی که می بایستی برای خرید ماهانه آب معدنی داشته باشیم، بازیافت بسیار دشوار و آلوده زایی را برای زمین دوست داشتنی ما رقم خواهند زد.

انتخاب نوع دستگاه بر اساس نوع فیلتر و قیمت آن

لازم به ذکر است که انتخاب نوع فیلتر دستگاه های تصفیه آب، نسبت به نوع دستگاه، برند و همچنین کشور سازنده آن متغیر است. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که دستگاه هایی بخرند که ارزان تر هستند اما باید این را در نظر داشته باشیم که این دستگاه ها توانایی تصفیه کامل آب آشامیدنی را ندارند ولی به هر حال ارزان هستند و همه اقشار جامعه توانایی تهیه آن را دارند و می توانیم ان ها را در رده دستگاه های معمولی و ساده قرار دهیم که تنها می توانند رسوبات و کلر را از آب جدا و تصفیه کنند.

این دستگاه های ارزان قیمت، اغلب برای جا هایی مورد استفاده قرار می گیرند که آب آن منطقه آلودگی کمتری نسبت به مناطق دیگر داشته باشد و واضح است که این دستگاه ها را نمی توان در شهر های بزرگ و پر جمعیت، که آلودگی شدیدی دارند، ماننده تهران و کرج استفاده کرد.

 

شرکت بهساز آب به عنوان وارد کننده عمده و تک آب تصفیه کن های خانگی، لوازم و همچنین قطعات یدکی و کلیه فیلتر ها و انواع آن ها اقدام به فروش و تعویض و تعمیر دستگاه های تصفیه آب در بازار نموده است.

این شرکت با در نظر گرفتن تمامی استاندارد های ساخت، فعالیت گسترده ایی دارد که تمامی این فعالیت ها تحت نطر مهندسین و گروه های باتجربه در این زمینه انجام می شود.

شرکت بهساز آب برای ارتباط با مشتریان و مشاوره رایگان، پاسخگوی شما عزیزان در 24 ساعت شبانه روز می باشد.

بدون دیدگاه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

EnglishIran