اجزای تشکیل دهنده تصفیه فاضلاب بهداشتی

اجزا تصفیه-فاضلاب-بهداشتی

اجزا تصفیه فاضلاب بهداشتی


 اجزای پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

اجزای تشکیل دهنده تصفیه فاضلاب بهداشتی، مجموعه ایی از تجهیزات فوق پیشرفته و هومند می باشد که وظیفه حذف ذرات جامد معلق، مواد عالی و شیمیایی بر روی پساب ها را بر عهده دارد. این دستگاه های به منظور پاکسازی آب های فاضلاب ساخته می شوند و اگر از بهترین تجهیزات در ساخت آن ها استفاده کنیم، می توانند کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. با توجه به این که، آلاینده های تولید شده از مواد شوینده و شیمیایی، فاضلاب های سرویش بهداشتی منازل، و همچنین پسماند های بیمارستانی و عفونی، به شدت خطرناک و سمی هستند، برای سلامت انسان و محیط زیست را تهدید می کنند. اجزای تشکیل دهنده فاضلاب بهداشتی، طوری طراحی و ساخته شده است که منجر به افزایش کیفیت آب فاضلاب شده و می توانیم آن آب را مجددا استفاده کنیم. آبی که توسط پکیج های تصفیه آب، تصفیه می شوند را می توان در صنایع کشاورزی و باغبانی مورد استفاده قرار داد.

آشغال گیر و دانه گیر فاضلاب

در ابتدا باید ذرات جامد، بزگ و معلق موجود در آب را جدا کرده و فوضولات آب را سبک تر کنیم. انجام این عمل با روش و دستگاه های گوناگونی  قابل اجرا می باشد که از مهم ترین آن، آشغال گیر ها را می توان نام برد. انواع آشغال گیر های دستی، مکانیکی و زوج توری در این پکیج در نظر گرفته شده که از ورود فوضولات جامد و معلق به سایر اجزای دستگاه جلوگیری می کند. باید در نظر داشته باشیم که استفاده از این آشغال گیر ها به مقدار ذرات فضولات بستگی دارد. به طور مثال اگر مقدار ذرات کم باشند، باید از نوع آشغال گیر دستی استفاده نمود زیرا جمع آوری مقدار کم ذرات انباشته شده توسط نیروی انسانی آسان و قابل انجام است.

اجزای هوادهی پکیج تصفیه فاضلاب انسانی و بهداشتی

دیوفیوزر ها یکی از مهم ترین و اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی هستند که موجب بهتر انجام شدن تصفیه بیولوژیکی فاضلاب می شوند. این سیستم با استفاده از سیستم های فشار قوی ماننده دیوفیوزر ها، هوا و اکسیژن را با فشار بسیار بالا و عمقی به داخل آب تزریق می کند. با این کار شرایط را برای واکش نشان دادن باکتری ها با مواد عالی موجود در آب فراهم می سازد تا در نتجیه باکتری ها تجزیه شوند. این روش در تصفیه آب فاضلاب صنعتی، کاربرد گسترده ایی دارد و دارای طیف های گسترده تر نیز می باشد.

شرکت بهساز آب با در نظر گرفتن به روز ترین و استاندارد ترین متد های روز دنیا، یکی از معتبر ترین تولید کنندگان تجهیزات تصفیه فاضلاب در سطح کشور می باشد.این شرکت با دارا بودن کارشناسان مجرب و خبره در زمینه دستگاه ها و پکیج های تصفیه بهداشتی و صنعتی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ها با کارشناسان شرکت بهساز آب تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط

ازن زنی (ژنراتور ازن)

پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

تصفیه فاضلاب

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.