آب شیرین کن نیمه صنعتی

تصفیه آب نیمه صنعتی

این نوع از دستگاه های تصفیه به لحاظ عملکرد کاملا شبیه دستگاه تصفیه آب خانگی هستند.این بدان معناست که مبنای تصفیه آب در این دستگاه ها بر اساس اسمز معکوس می باشد.

اما تفاوت اصلی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی با دستگاه تصفیه آب خانگی در میزان آبدهی  و تعداد تجهیزات ازقبیل پمپ آنهاست. دستگاه های خانگی با توجه به ظرفیت ممبران میتوانند از 50 گالن تا 100 گالن در شبانه روز آب را تصفیه کنند.

میزان آبدهی این نوع از دستگاه ها از 400 گالن تا 2000 گالن در شبانه روز متغیر است. این دستگاه ها در مکانهای مختلفی همچون رستوران ها ، برخی کارخانجات ، شرکت ها ، ادارات و… مورد استفاده قرار می گیرند.

نکات مهم در مورد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی:

یکی از مهمترین مواردی که در انتخاب این نوع از دستگاه ها حائز اهمیت است، میزان TDS  آب خام ورودی به دستگاه است.درصورتیکه میزان TDS از مقدار مشخصی بالاتر باشد می بایست دستگاه را ارتقا داده یا درصورت تشخیص کارشناس فنی از دستگاه های صنعتی جهت تصفیه استفاده نمود.

نکته دیگری که در خرید این دستگاه می بایست مورد توجه قرار بگیرد ظرفیت دستگاه با توجه به نیاز مجموعه می باشد.کارشناسان شرکت بهسازآب آماده مشاوره رایگان در این خصوص به مشتریان عزیز می باشد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی -800 گالن
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی -800 گالن
_

برندها

_

لازم به ذکر است برندهای مختلف دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی در بازار موجود است و گاها باعث سردرگمی خریداران عزیز میشود. تمامی دستگاه های خانگی و نیمه صنعتی مونتاژ داخل بوده و برخی از قطعات این دستگاه ها از تایوان وارد می شود. به عنوان مثال برخی برندهای پمپ دستگاه نیمه صنعتی مانند کوجین ( KO JINE)    پیور آپ (PURE UP) وارداتی و محصول کشور تایوان هستند. فیلترهای مراحل یک تا سه عمدتا در ایران تولید می شوند. ممبران این دستگاه ها عمدتا برند فیلم تک ( FILMTEC) و در ظرفیت های مختلف از 100 گالن به بالا هستند.

شرکت بهساز آب تولید کننده ی انواع دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی در ظرفیت های 200 گالن تا 2000 گالن در قالب برندهای RO Tech، Softwater و ارائه دهنده ی انواع تجهیزات از قبیل پمپ ( ایرانی و خارجی)، فیلترهای pp،udf،cto، پست کربن، ممبران و… می باشد.