قیمت فیلتر کربنی

فیلتر کربنی

فیلترهای شنی به منظور حذف ذرات معلق موجود در آب تا قطر ۵۰ میکرون و کاهش کدورت آب به کار گرفته می‌شوند. فیلتر کربنی فعال معمولاً برای حذف مواد آلی و یا خارج نمودن کلر آزاد از آب مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع فیلتر علاوه بر از بین بردن طعم، رنگ و بوی آب، از واحدها و ابزارهایی که به آب تغذیه مربوط می شوند در مقابل آسیب‌ های ممکن ناشی از اکسیداسیون و رسوب مواد آلی محافظت می‌نمایند. فیلتر کربن اکتیو به دلیل چندکاره بودن و همچنین عدم افزودن مواد مضر به آب تغذیه، یک راه بسیار مناسب برای تصفیه آب می‌باشد.

آلاینده هایی که با فیلتر کربن از بین می روند:

کلر (cl)

حجم قابل توجهی از آب لوله کشی دارای مقادیری کلر است. فیلتر کربن فعال بهسازآب در از بین بردن کلر و طعم و بوی آن عملکرد خوبی دارند. فیلترهای کربن فعال بهسازآب با کیفیت بالا می توانند 95٪ یا بیشتر کلر آزاد را از بین ببرند.

نیترات (NO32-)

نیترات یکی از ترکیبات مهم برای گیاهان است.  یک منبع غنی ازت که برای رشد گیاهان ضروری است. در صورت وجود مقدار کمی از نیترات، تاثیری در بزرگسالان ندارد. ولی اگر مقدار  نیترات بیش از حد باشد باعث بیماری کودک آبی (کمبود اکسیژن) شود. نیترات موجود در لوله کشی آب یا چاه در درجه اول از کودها، سیستم های سپتیک و عملیات نگهداری پخش کودها ناشی می شود. کربن فعال به طور معمول به کیفیت فیلتر می تواند 50 تا 70 درصد نیترات موجود را کاهش دهد.

آفت کش ها

سموم دفع آفت موادی هستند که به منظور کنترل آفات از جمله علفهای هرز که در آبهای زیرزمینی، دریاچه ها، رودخانه ها، اقیانوس ها به وجود می آیند. در برخی موارد با وجود تصفیه آب، وارد آب می شوند. کربن فعال برای از بین بردن 14 سموم دفع آفات از جمله کلردان، کلردکون، گلیفوزات، هپتاکلر استفاده می شود.

علف کش ها

علف کش ها معمولاً به عنوان علف های هرز شناخته می شوند. علف کش برای کنترل گیاهان ناخواسته به کار می روند. کربن فعال برای از بین بردن 12 مورد از علف کش های رایج از جمله 2،4-D و Atrazine به کار گرفته می شود.

قیمت فیلتر کربنی

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت فیلتر کربنی با کیفیت تیم صنعتی بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا