قیمت فیلتر شنی فایبرگلاس

فیلتر شنی فایبرگلاس

فیلتر شنی  فایبرگلاس (FRP) در چندین سال گذشته در صنعت آب و فاضلاب بسیار مورد استفاده قرار گرفته اند. ویژگی مثبت فیلتر شنی فایبرگلاس نسبت به فیلترهای شنی جنس فلزی و استلنس استیل در وزن کم، قیمت مناسب، عدم زنگ زدگی و خوردگی بدنه آنها است.لایه درونی فیلتر شنی فایبرگلاس ساخته شده از مواد کامپوزیتی است. به نحوی که معمولا در سایز کوچک تا متوسط  توسط یک یا دو نفر قابل حمل، نصب و راه اندازی می باشد. از ویژگی منفی فیلتر FRP می توان به احتمال شکستن بدنه در هنگام حمل و نصب، در اثر برخورد با اجسام اشاره نمود. یکی دیگر از مشکلات فیلتر شنی فایبرگلاس (FRP)، تخلیه و تعویض رزین، سیلیس یا کربن اکتیو است. این مشکل در نسل جدید فیلتر شی فایبرگلاس تولید تیم صنعتی بهسازآب با تعبیه دریچه بازدید برطرف شده است.

مزایای فیلتر شنی فایبرگلاس

  1. حجم کم نسبت به ظرفیت مشابه فیلتر شنی
  2. حجم سیلیس مورد نیاز کمتر
  3. شیر چند راهه با کاربری بسیار آسان
  4. وزن کم ( بدون سیلیس ) مناسب برای زمان حمل آسان
  5. مقاومت بسیار عالی در برابر رطوبت بدون زنگ زدگی و اکسید شدن و عدم نیاز به ترمیم و تعمیر پوشش خارجی و داخلی

فیلترهای FRP می توانند جهت مصارف شرب و صنعتی دارای گواهی NSF باشند. فشار کاری این فیلترها می تواند 6 بار، 10 بار و یا بیشتر بر اساس نیاز مشتری تعیین و طراحی گردد. همچنین این فیلترها از دمای 5 تا 160 درجه سانتی گراد کاراریی دارند. بدنه فیلترهای FRP در مقابل یخ زدگی بایستی محافظت گردد.

بایستی توجه داشت که نحوه کارکرد فیلترهای FRP کاملا مشابه نحوه کارکرد همان فیلتر با جنس استنلس استیل یا کربن استیل می باشد. ممکن است جنس بدنه و قطر بدنه متفاوت باشد. انواع مدیای فیلتر و دسته بندی آنها در شکلهای زیر ارائه گشته است.

 نوع دیگر فیلترها، فیلترهای GRP یا گلس فایبر مشابه فیلتر FRP است. این نوع به راحتی در دماهای بالا نیز کارایی دارند. فیلترهای FRP و فیلترهای GRP می توانند به راحتی به عنوان فیلتر شنی، فیلتر کربن اکتیو، فیلتر رزینی یا سختی گیر به کار گرفته شوند.
جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت فیلتر شنی فایبرگلاس بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
0912766109202634724359
برگشت به بالا