قیمت فیلتر شنی صنعتی

فیلتر شنی صنعتی

فیلتر شنی صنعتی روی ذرات معلق موجود در آب کار می‌کند و توان حذف ذرات تا ۳۰ الی ۵۰ میکرون را دارد. آب خروجی از فیلتر شنی، آبی زلال و شفاف و سالم خواهد بود. فیلتر شنی صنعتی یکی از رایج ترین روش های فیلتراسیون و تصفیه اولیه آب به شمار می‌رود. سرعت زیاد در فیلتراسیون، اشغال فضای کم، هزینه نگهداری پایین و… از مزایای روش فیلتر شنی صنعتی می‌باشد. فیلتر شنی به منظور فیلتر کردن و تصفیه آب از روش فیزیکی برای حذف املاح معلق یا مخلوط در آب بهره می برد.

عملکرد فیلتر شنی صنعتی

عملکرد فیلتر شنی صنعتی بطور کلی به این صورت است که آب حاوی مواد معلق از بالای فیلتر وارد شده و توزیع میشود. بعد از آن ‌از بستر فیلتر عبور میکند، بستر فیلتر شنی صنعتی از سلیس (شن، ماسه)، کربن فعال و یا آنتراسیت می باشد. ذرات معلق آب در لا به لای منافذ سلیس گیر میکند و آب را زلال می‌سازد. سلیس مرغوب دارای خلوص بالا و دارای فرمی زاویه دار تا گرد می باشد و سلیس به این صورت مرغوب ترین سلیس، برای فیلتر شنی صنعتی می‌باشد.

مشخصات فیلتر شنی صنعتی

  • قابليت تحمل فشار تا پنج بار
  • بدنه از جنس استيل / فايبر گلاس (FRP ) / كربن استيل
  • قابل ارائه با سه شير دستي، نيمه ‌‌اتوماتيك و تمام اتوماتيك جهت شستشوي معكوس
  • مجهز به شير هوا گيري و فشارسنج
  • استفاده از سه لايه سنگ سيليس دانه‌بندي شده در فيلتر‌هاي شني

قیمت فیلتر شنی صنعتی

فیلتر شنی صنعتی تولید گروه صنعتی بهسازآب مطابق با استانداردهای جهانی و از با کیفیت ترین محصولات بازار است. جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت فیلتر شنی صنعتی بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا