قیمت سختی گیر آب کولر

سختی گیر آب کولر

از دلایل خرابی کولرهای آبی در تابستان، رسوب گرفتگی کولر می باشد. عامل اصلی رسوب کولر وجود املاح در آب از قبیل آهک، شن و ماسه ترکیب شده با نمک که ترکیب سختی را به وجود می آورند. این ترکیب باعث بسته شدن منافذ کولر می شود.به همین جهت دلیل تولید باد گرم کولر می تواند رسوب گرفتگی کولر باشد. نصب و استفاده از دستگاه های تصفیه آب صنعتی در ورودی آب منزل و ورود آب بدون ناخالصی به کولر، سبب عدم رسوب کولر می شود. اما خرید دستگاه های تصفیه آب صنعتی برای عموم خانواده ها به علت قیمت بالای آن، سخت است. بنابراین استفاده از سختی گیر آب کولر بهسازآب هم مقرون به صرفه میباشد و هم کارآیی بسیار بالایی دارد.

روش های از بین بردن رسوب کولر

– سختی گیر آب کولر :

سختی گیر کولر آبی از جنس رزین (آلیاژ آنیون و کاتیون) است. سختی گیر آب کولر در حقیقت تمامی املاح موجود در آب از قبیل آهک، رسوبات و املاح معدنی و شن و ماسه آب را حذف میکند. همچنین مانع ترکیب شدن املاح با نمک می شود. در نتیجه این فرآیند نمک به خودی خود حذف می شود و پوشال های کولر، رسوب نمی گیرند. این سختی گیر در واقع ضد شوره کولر است.

گروه صنعتی بهسازآب ضمن فروش انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی، به فروش سختی گیرهای آب کولر می پردازد تا افراد بتوانند با حداقل هزینه از مشکل رسوب زدگی کولر را حل کنند.

– توپ های شوره گیر :

توپ های شوره گیر را درون آب سینی کولر قرار می دهند و این توپ ها، یون های کلسیم را خنثی کرده و مانع ایجاد رسوب در کولر می شوند.

قیمت سختی گیر آب کولر

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت سختی گیر آب کولر بهسازآب که امروزه از با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار است، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا