قیمت سختی گیر آب کشاورزی

سختی گیر آب کشاورزی

سختی آب از جمله مشکلاتی است که که در اکثر صنایع از جمله کشاورزی وجود دارد. در صورت  مجاورت آب سخت با لوله ها لایه ای از املاح یا همان رسوب از خود به جا میگذارند. رسوب معمولا پوسته ای تشکیل می‌دهد از کربنات کلسیم که باعث گرفتگی مسیر آب در لوله ها می‌شود. همانطور که آب در تاسیسات صنعتی نقش مبدل حرارتی را دارد هرچه پوسته رسوب ضخیم تر باشد حجم کمتری ازآب درون لوله ها جریان پیدا میکند. این امر باعث می شود انتقال دما به خوبی انجام نشود. در صنعت کشاورزی رایج ترین تجهیزات جانبی جهت تصفیه آب، سختی گیر آب کشاورزی محسوب می‌شود.

اهمیت بکارگیری سختی گیر آب کشاورزی

در صنعت کشاورزی برای جلوگیری از ایجاد رسوب در لوله ها از سختی گیر آب کشاورزی استفاده می‌شود. در صورت عدم استفاده از سختی گیر در تاسیسات آبی باعث ازبین رفتن زمین کشاورزی می‌شود. در نتیجه دیگر امکان  کشت و کشاورزی در آن زمین وجود نخواهد داشت. در طولانی مدتآب مصرفی در کشاورزی شورتر خواهد شد و با آن آب چاه نیز شور میشود. این موضوع سبب بی کیفیت شدن محصولات کشاورزی می شود. سختی گیر آب کشاورزی در واقع همان سیستم تصفیه آب صنعتی است که به روش معکوس طراحی و اجرا می گردد. در این سیستم پس از مراحل نمک زدایی یا شیرین سازی آب چاه آب تصفیه شده ذخیره می‌گردد.

درصورت EC پایین تر از 2500 آب چاه نیازی به آب شیرین کن ندارد. ولی می‌توان با کمترین هزینه و هدر رفتگی آب، آب چاه کشاورزی آب را تصفیه یا فیلتر نمود. فیلتر کردن آب کشاورزی و میکروب زدایی در صورت استفاده از سختی گیر آب کشاورزی هیچ گونه پساب ندارد.

قیمت سختی گیر آب کشاورزی

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت سختی گیر آب کشاورزی بهسازآب که امروزه از با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار است، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا