قیمت سختی گیر آب پکیج

سختی گیر آب پکیج

سختی گیر آب پکیج دستگاه هایی هستند که معمولاً روی لوله آب سرد ورودی پکیج نصب می شوند. وظیفه سختی گیر آب پکیج جلوگیری از تشکیل و یا از بین بردن رسوب در تجهیزات و لوله های حاوی آب گرم در سیستم تأسیسات منزل است. با توجه به سختی بالای آب، تشکیل رسوب در تجهیزات، مشکلات ناشی از آن و افزایش استفاده از پکیج باعث شده خرید و استفاده از سختی گیر پکیج بسیار گسترش پیدا کند. در این بین استفاده از سختی گیر آب پکیج که دارای استاندارهای لازم باشد مورد توجه قرار میگیرد. گروه صنعتی بهسازآب این نوع سختی گیر را با بهره گیری از جدیدترین متد طراحی و روانه بازار میکند.

مشکلات ناشی از عدم استفاده سختی گیر آب پکیج

  • تشکیل رسوب آهکی ناشی از سختی آب در مبدل حرارتی باعث کاهش جدی میزان انتقال حرارت می شود. این بدین معنی است که با تشکیل لایه رسوب کربنات کلسیم با ضخامت 25 میلیمتر انتقال حرارت به میزان 95درصد کاهش می یابد. گرمایش آب به خوبی انجام نشده و انرژی بسیار بیشتری برای گرم شدن آب مصرف می شود.
  • حرارت بالای صفحات مبدل به دلیل کاهش راندمان گرمایشی، باعث داغ شدن تدریجی سطح مبدل میشوند. بدین ترتیب عمر مفید آن را کاهش می دهد. لذا پس از مدت کوتاهی مبدل حرارتی پکیج باید تعویض شود.
  • مشکلات ناشی از وجود رسوب و حرارت بیش از حد، ممکن است باعث خرابی و دادن کد خطا در پکیج شود. حتی در مواردی باعث از بین رفتن شرایط گارانتی پکیج میشود.
  • رسوبات به تدریج با بستن مسیر عبور آب، باعث افت فشار آب خروجی پکیج می شود.
  • اسید شویی بعنوان راهکار سریع حذف رسوب، پر دردسر و هزینه بر بوده و در ضمن عمر تجهیزات را کاهش میدهد.

قیمت سختی گیر آب پکیج

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت سختی گیر آب پکیج بهسازآب که امروزه از با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار است، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا