قیمت سختی گیر آبگرمکن

سختی گیر آبگرمکن

یکی از معضلات زندگی شهری که اکثر افراد با آن درگیر هستند، وجود آب لوله کشی شده با سختی زیاد است. منظور از آب سخت، آبی است که به دلیل وجود انواع املاح و مواد مشکلات بسیاری برای سیستم لوله کشی و به خصوص سیستم حرارت مرکزی در ساختمان ایجاد کند. آسیب های وارده از آب سخت می تواند بر هر وسیله ای که با آب کار میکند، وارد شود. تجهیزاتی همچون پکیج و آبگرمکن بیشتر در معرض آسیب دیدن از آب سخت، رسوب و املاح موجود در آن قرار دارند. دلیل آسیب پذیری دمای بالای آب در این دو وسیله است. بهترین راه حل برای جلوگیری از مشکلات وجود آب سخت، نصب سختی گیر آبگرمکن است.

زمانی که آب در آبگرمکن گرم شده و بخار می شود، ناخالصی ها و مواد موجود بر روی سطح داخلی مبدل دستگاه باقی می مانند. با گذشت زمان قطر لایه رسوبات ته نشین شده بر روی مبدل آبگرمکن خیلی زیاد می شود. رسوبات ایجاد شده مانند یک لایه عایق ضخیم مانع از گرم شدن آب در سیستم آبگرمکن می شود. به طوری که در بدترین حالت می تواند 95 درصد افت حرارتی در دستگاه ایجاد کند. در حین رخداد همچین مشکلی آبگرمکن همچنان به کار خود برای گرم کردن ادامه می دهد. اما به دلیل وجود رسوب این گرما به آب نمی رسد. همین مسئله باعث میشود در ادامه مصرف از سمت دستگاه افزایش و بازدهی آن کاهش یابد.

رسوب گیر یا سختی گیر آبگرمکن را می توان بر روی پکیج و آبگرمکن نصب کرد. با استفاده از  قابلیت های این نوع سختی گیر میتوان مانع از تشکیل رسوب در دستگاه شد.

قیمت سختی گیر آبگرمکن

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت سختی گیر آبگرمکن بهسازآب که امروزه از با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار است، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا