قیمت دستگاه کلر زن

دستگاه کلر زن

آب مصرفی خانگی و صنعتی به دلایل مختلفی می توانند در معرض آلودگی باکتری های گوناگونی قرار بگیرد. باکتری هایی که در صورت عدم جلوگیری آنها از ورود به منابع آب می توانند باعث به سلامت انسان آسیب های جدی برسانند. بیماری هایی که توسط آب در انسان به وجود می آیند، به عنوان بیماری آبی شناخته می شوند. برخی از میکروارگانیسم ها به نام پاتوژن می توانند باعث بیماری های آبی زیادی از جمله اسهال شوند. بنابراین گندزدایی و ضدعفونی آب اهمیت زیادی دارد. کلر به عنوان ماده ضدعفونی کننده می تواند بخش قابل توجهی از باکتری ها را از بین ببرد. و همچنین استفاده از کلر جهت گندزدایی به نسبت روش های دیگر هزینه کمتری نیز دارد. در نتیجه استفاده از دستگاه کلر زن برای تصفیه آب و از بین بردن باکتری ها، میکروارگانیسم ها، جلوگیری از رشد مجدد باکتری، حذف یا تقلیل رنگ، طعم و بوی آب و … عملکرد خوبی دارد.

دستگاه کلر زن، دستگاهی است که کلر را به منظور از بین بردن آلودگی هایی که گفته شد وارد آب می کند. این دستگاه بر اساس مدل و ویژگی هایی که دارند می توانند کلر را بصورت مایع و یا گاز وارد آب کنند. کلر زن شامل یک عدد شاسی فلزی با روکش استیل ضد زنگ و پمپ تزریق کلر و تجهیزات دیگر است که میتوان میزان کلر ورودی به آب را کنترل کرد.

 

دستگاه کلرزنی

 

عوامل تاثیر گذار در گندزدایی دستگاه کلر زن:
  • PH موجود در آب: هر اندازه PH آب بیشتر باشد کلر با غلظت بیشتری مورد نیاز است. به عبارتی در PH بالا تاثیر گذاری کلر کم می شود.
  • درجه حرارت آب: زمانیکه درجه حرارت آب بالا باشد کلر بهتر عمل ضدعفونی را انجام میدهد. این بدین دلیل است که آب سرد روند از بین بردن آلودگی را کند می کند.
  • غلظت: هر چه غلظت کلر بیشتر باشد به همان اندازه اثر بخشی آن برای ضدعفونی کردن آب بیشتر می شود.
  • شرایط آب: شرایط آب باید به گونه ای باشد که فاقد مواد معلق باشد. مواد معلق خاصیت کلر را از بین می برند و همچنین از باکتری ها محافظت می کنند.
  • مدت زمان تماس آب و کلر: زمان تماس کلر و آب نباید کمتر از 25 دقیقه باشد. در صورت کاهش زمان تماس اثر گذاری کلر کمتر می شود.

دستگاه کلر زن شرکت بهسازآب با استفاده از جدیدترین متدهای طراحی و تولید و مناسب ترین قیمت دستگاه کلر زن عرضه می شود. جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت دستگاه کلر زن بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912766109202634724359

 

برگشت به بالا