قیمت دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب

برخی منابع آبی موجود حاوی آلودگی های بسیاری مانند پساب صنعتی و خانگی، گل، انگل، باکتری، میکروارگانیسم های بیماری زا و … می باشند. بخش زیادی از این آلودگی ها در کلر زنی تصفیه آب شهری کاملا از بین نمیروند. همچنین آب میتواند شامل آلاینده های شیمیایی محلول در آب و مواد معلق، فلزات سنگین، نیترات باشد. بنابراین برای حذف کامل این آلاینده ها و تنظیم سختی آب از دستگاه تصفیه آب که مجهز به فیلترهای ممبرین،فیلتر الیافی و… باشد، استفاده می گردد. این دستگاه ها با استفاده از فیلتراسیون و افزودن یون های مفید برای بدن، آب سالم، سبک و گوارا را تأمین می کنند.

دستگاه-تصفیه-آب

لزوم استفاده از دستگاه تصفیه

  1. یکی از خطرناکترین آلاینده های آب نیترات است که به هیچ وجه در تاسیسات تصفیه آب شهری حذف نمی شود. بهترین راه حل آن استفاده از دستگاه تصفیه آب به فیلترهای پیشرفته بهسازآب است.
  2. هنگامی که از روش کلر زنی در تصفیه خانه ها برای حذف باکتری و ضدعفونی کردن آب استفاده می شود، آب هنوز هم میتواند آلوده باشد. آب حاصل میتواند منشا بیماری های بسیاری باشد. از همه مهمتر لاشه میکروارگانیسم ها هنوز در آب موجود است.
  3. معمولا آب تصفیه شده از تصفیه خانه های از لوله های زنگ زده و قدیمی عبور می کند. این موضوع موجب آلودگی مجدد آب تصفیه شده می گردد.
  4. برای نگهداری طولانی مدت کیفیت آب در بطری های آب معدنی از مواد نگهدارنده همچون فلوراید در آب استفاده می گردد. این ماده خود از عوامل شیمیایی بوده و مصرف مداوم آن نیز خطرناک است.
  5. جوشاندن آب مصرفی موجب از بین بردن آلودگی میکروبی موجود در آب نمی گردد و ناخالصی و سختی های حل شده در آب را نیز از بین نمی برد. بلکه با جوشاندن آب، میزان غلظت املاح و نیترات موجود در آن افزایش می یابد.  این امر سبب بروز بیماری های متعددی می گردد. لذا با وجود این باور بسیار غلط در میان مردم جوشاندن آب موجب بهبود کیفیت و تصفیه آب نمی شود.

قیمت دستگاه تصفیه آب

با توجه به مطالبی که گفته شد می توان اینگونه نتیجه گیری کرد که امروزه یکی از موارد ضروری زندگی، استفاده از دستگاه تصفیه آب است. دستگاهی که این اطمینان را بدهد که آب با کیفیت و سالم را در اختیار ما قرار میدهد. شرکت بهسازآب به منظور تحقق این امر با استفاده از جدیدترین متد و بهره گیری از متخصصین مجرب، دستگاه تصفیه آب با کیفیت زیاد و قیمتی مناسب تولید و توزیع می نماید. جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا