قیمت دستگاه آب شیرین کن

دستگاه آب شیرین کن

دستگاه آب شیرین کن، دستگاهی است که در چند مرحله آب را تصفیه می کند. این دستگاه در انواع مختلف صنعتی و خانگی ساخته شده و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه‌ آب شیرین کن خانگی اندازه‌ای کوچک‌تر نسبت به انواع دیگر دارد. این دستگاه طی چند مرحله‌ای که برای آن‌ها طراحی شده مواد فیزیکی و شیمیایی نامطلوب آب را از بین می‌برند. کار دستگاه آب شیرین کن فقط محدود به شیرین کردن آب‌ شور نیست. این دستگاه همچنین میکروب ‌ها و املاح نامطلوبی مانند گچ، آهک و برخی از فلزات را هم از بین می‌برد.

دستگاه آب شیرین کن

منابع آب شیرین بسیار کمیاب هستند و کارشناسان پیش بینی می‌کنند که در چند سال آینده این منابع به طور کامل از بین بروند. هوای کره زمین در حال گرم‌تر شدن است و میزان بارندگی‌ها سال به سال کمتر و کمتر می‌شود. به دلیل بحران کم آبی که در جهان وجود دارد، آب شیرین کن یکی از اقلام ضروری به شمار می‌رود. در کشور خودمان نیز در چند سال اخیر بحران کم آبی شدیدتر شده است. همچنین برخی استان‌ ها برای آب آشامیدنی خود با مشکلاتی مواجه هستند. امروزه دستگاه آب شیرین کن به عنوان راه حلی برای مشکل کم آبی محسوب می‌شود. گرچه 96 درصد از کره زمین را آب تشکیل می‌دهد اما بخش عمده زیادی از این آب به طور مستقیم قابل استفاده نیست. زیرا حدود 70 درصد از این آب به اقیانوس‌ها اختصاص دارد. این موضوع بدین معنی است که میزان نمک موجود در آنها مانع از استفاده به صورت مستقیم مورد استفاده قرار بگیرند. آب شیرین کن با تصفیه آب اقیانوس‌ ها می‌تواند امکان استفاده انسان ‌ها از این منبع عظیم آبی را فراهم سازد.

قیمت دستگاه آب شیرین کن

دستگاه آب شیرین کن شرکت بهسازآب با استفاده از جدیدترین متدهای طراحی و تولید و مناسب ترین قیمت دستگاه آب شیرین کن عرضه می شود. جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت آب شیرین کن بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا