قیمت دستگاه آب شیرین کن کشاورزی

دستگاه آب شیرین کن کشاورزی

دستگاه آب شیرین کن کشاورزی دستگاهی به منظور از بین بردن شوری منابع آب درکشاورزی است. شوری آب چاه‎ها در مناطق کشاورزی، مشکلات فراوانی برای کشاورزان به وجود آورده است. استفاده از سیستم مجهز به فناوری اسمز معکوس دستگاه آب شیرین کن کشاورزی بهسازآب توانسته با .

کاربرد دستگاه آب شیرین کن کشاورزی

دستگاه آب شیرین کن کشاورزی آب شور را تا 95 درصد شیرین می کند. آب خروجی دستگاه آب شیرین کن کشاورزی به دلیل عدم شور بودن برای مصارف کشاورزی و زرع مناسب خواهد بود در نتیجه باعث رونق کشاورزی و عدم به وجود آمدن مشکلات برای کشاورزان می شود.

در مناطقی که منابع آب شیرین کاهش یافته، استفاده از دستگاه آب شیرین کن کشاورزی راندمات تولیدات و کیفیت محصولات کشاورزی را در حد چشمگیری بالا می برد.

استفاده از دستگاه آب شیرین کن کشاورزی باعث استفاده کشاورزان از تجهیزات پیشرفته مطابق با استانداردهای جهانی می‌شود.

لازم به ذکراست که هزینه نصب آب شیرین کن کشاورزی در همان اولین بهره برداری محصولات کشاورزی با افزایش حجم محصول تولید شده و نیز کاهش زمان لازم نسبت به عدم استفاده از دستگاه آب شیرین کن کشاورزی، جبران می‌شود.

مزیت های دستگاه آب شیرین کن کشاورزی

  • اقتصادی بودن سیستم اسمزمعکوس نسبت به روش های دیگر
  • مصرف انرژی کم نسبت به روش‌های تقطیری
  • عدم عبورباکتری – ویروس‌ها و مواد تب‌زا (Pyrogens) از ممبران
  • امکان بازگرداندن آب غلیظ حاصله به محیط زیست و یا استفاده مجدد از آب در دستگاه

قیمت دستگاه آب شیرین کن کشاورزی

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت دستگاه آب شیرین کن کشاورزی بهسازآب که امروزه از پرکاربردترین و با کیفیت ترین دستگاه ها هستند با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا