قیمت دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی

دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی

شیوه تصفیه آب در دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی، با استفاده از فناوری اسمز معکوس RO می باشد. در روش RO ممبران هایی که دارای منافذ بسیار ریزی هستند، املاح و مواد آلاینده محلول آب تا 99% حذف می کنند و آب بدون املاح تولید می گردد. ظرفیت این نوع آب شیرین کن ها بین 300 تا 800 گالن در روز می باشد.

پکیج-تصفیه-فاضلاب

مشخصات دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی:

1- فیلتر ممبران

ممبران مهم ترین فیلتر دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی است. این فیلتر وظیفه حذف املاح و مواد محلول در آب را بر عهده دارد. فیلتر ممبران آب شیرین کن نیمه صنعتی معمولا ظرفیت 100 می باشد. اینکه دستگاه چه ظرفیتی دارد تعداد این فیلترها متفاوت می باشد. دستگاه آب ششیرین کن نیمه صنعتی با بیشترین ظرفیت 800 گالن دارای دو عدد فیلتر ممبران 400 گالن است.

2- فیلتر پیش تصفیه

دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی، دارای سه نوع فیلتر الیافی، کربن گرانول، کربن بلاک می باشد. این فیلتر ها وظیفه حذف مواد محلول و ذرات معلق در آب را دارند.

3- هوزینگ

به منظور نگهداری فیلتر های پیش تصفیه، از هوزینگ استفاده می شود. دستگاه آب شیرین کن صنعتی، از هوزینگ اسلیم یا 20 اینچ استفاده می کند.فیلترهای پیش تصفیه درون هوزینگ قرار می گیرند.

4- پمپ

پمپ دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی بایستی فشار مناسب برای ممبران را ایجاد کند. اگر این فشار لازم توسط پمپ تامین نشود باعث خرابی زود هنگام ممبران می شود. پمپ این دستگاه قابلیت انتقال آب با حجم 4 تا 6 لیتر در دقیقه با فشار 180 psi را دارد. اگر انتقال آب با دبی پایین صورت گیرد، پمپ میزان فشار بالاتری را ایجاد می کند.

5- مخزن

به منظور ذخیره و نگهداری آب شیرین شده در دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی، از مخزن استفاده می شود. مخزن ذخیره دارای حجم 24 لیتر می باشد که می تواند به صورت تیوب دار و یا مخزن خلاء بدون تیوب، به کار برده شود.

6- فیلتر پست کربن

با توجه به ذخیره و نگهداری آب شیرین شده در مخزن، برای جلوگیری از ایجاد طعم و بو در آب، از فیلتر پست کربن در دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی استفاده می شود.

7- شیر برقی

در این دستگاه، جهت قطع و وصل جریان آب ورودی به دستگاه، از شیر برقی استفاده می شود. با توجه به میزان جریان ورودی، سایز دستگاه و مشخصات پمپ، نوع شیر برقی به کار رفته، متفاوت می باشد.

قیمت دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی بهسازآب که امروزه از پرکاربردترین و با کیفیت ترین دستگاه ها هستند با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا