قیمت دستگاه آب شیرین کن خانگی

دستگاه آب شیرین کن خانگی

منابع آب در دسترس از جمله آب دریا، چاه، رودخانه‌ها و یا آب ناشی از جاری شدن سیل حاوی انواع ذرات معلق، فلزات سنگین، گازهای محلول و … هستند. آلودگی های منابع آب آشامیدن آن را برای انسان غیرممکن می‌سازد. درواقع آلودگی های دیگر مانند وجود یون‌ و نمک‌ محلول در آب هم سبب عدم امکان استفاده از آب می‌شود. آب دریا، رودخانه و چاه حاوی انواع میکروب‌ها، باکتری‌ها و ویروس‌هاست که مصرف آن بدون حذف این میکروارگانیسم‌ها می‌تواند سبب بروز بیماری ها و مشکلات متعددی شود. دستگاه آب‌شیرین‌کن خانگی بهسازآب از قوی‌ترین پمپ‌ها و فیلترهای اسمز معکوس (RO) برای حذف این آلودگی‌ها و تأمین آب سالم بهره می‌برد. همچنین این دستگاه با استفاده از فیلترهای گندزدایی اشعه فرابنفش(UV)، آب آلوده را به طور کامل ضدعفونی می کند.

دستگاه آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس RO

دستگاه آب شیرین کن خانگی بهسازآب از محبوبیت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این دستگاه از سیستم تصفیه آب اسمز معکوس استفاده می‌کند. فناوری اسمز معکوس، بهترین روش تصفیه آب آشامیدنی در دنیا شناخته شده است. آب شیرین کن خانگی RO، با اشباع شدن فیلترها نیاز به تعویض فیلترها پیدا خواهند کرد. معمولا فیلترهای پایینی که فیلتر پیش تصفیه (Pre-Filter) هستند همزمان عوض می‌شوند و فیلترهای بالایی آب شیرین کن خانگی نیز که فیلترهای اصلی دستگاه به شمار می‌روند، به صورت پک شده و با هم تعویض می‌گردند.

قیمت دستگاه آب شیرین کن خانگی

تیم متخصصین بهسازآب با بهره گیری از دانش روز و جدیدترین متدهای طراحی و تولید، دستگاه آب شیرین کن خانگی را عرضه می نماید. این دستگاه در بین دستگاه های موجود از بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برخوردار است. جهت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت دستگاه آب شیرین کن خانگی میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا