فروش پکیج تصفیه فاضلاب

فروش پکیج تصفیه فاضلاب

بهترین روش های تصفیه فاضلاب عبارت است از تصفیه بیولوژیکی، که شامل انواع هوازی و بی هوازی است. از بین بردن مواد جامد معلق در فاضلاب بهداشتی با روش های فیزیکی و جداسازی چربی، استفاده از واحد هوادهی و ته نشینی، رایج ترین روش تصفیه فاضلاب است. با استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب می توان از فاضلاب تصفیه شده برای آبیاری فضای سبز، و یا تخلیه در طبیعت استفاده کرد.

در انواع مختلف روش های لجن فعال با هوادهی مناسب فاضلاب ورودی و ایجاد زمان کافی جهت تماس میکروارگانیسم، تصفیه فاضلاب صورت می گیرد. مواد آلی فاضلاب ها منبع غذایی میکرو ارگانیسم‌ها هستند. بنابراین تماس فاضلاب با شرایط محیطی مانند وجود اکسیژن، مواد غذایی معدنی، PH و حرارت باید در حدی نگه داشته شوند تا رشد میکروب‌ها بخوبی انجام گیرد. بعد از جدا شدن آلوده‌کننده‌های آلی، میکروب ها به شکل لجن از فاضلاب جدا می شوند. در نهایت به حوضچه تصفیه بازگردانده می شوند و آب تصفیه شده تخلیه می گردد.

پکیج تصفیه فاضلاب

فرآیند لجن فعال شامل روش های مختلف می باشد. از بین این روش ها، روش هوادهی گسترده و روش لجن فعال با بستر متحرک از کارامد ترین و پرکاربردترین روش های پکیج تصفیه فاضلاب می باشد. در این سیستم ها از هیچ گونه تجهیزات پیچیده مکانیکی و الکترونیکی استفاده نمی شود. بنابراین هزینه نگهداری و راهبری آن بسیار ناچیز می باشد.

گروه تولیدی و مهندسی بهسازآب با بهره گیری از جدیدترین فناوری و بکارگیری دانش و متخصصین مجرب آمادگی طراحی، ساخت و اجرای انواع پکیج تصفیه فاضلاب می باشد.

جهت مشاوره رایگان و فروش پکیج تصفیه فاضلاب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا