فروش فیلتر شنی استخر

فروش فیلتر شنی استخر

فیلتراسیون یا تصفیه آب استخر توسط فیلتر شنی استخر، یک فرآیند صرفا فیزیکی است. در این فرآیند فیلتر شنی استخر ذرات آلاینده، معلق و ناخالصی های موجود در آب از آن جدا می شود. با استفاده از فیلتر شنی استخر بهسازآب حتی میتوان بخشی از باکتری های موجود در آب را نیز جدا نمود. البته تاکید می کنیم که فرآیند فیلتراسیون بکار گرفته شده در فیلتر شنی استخر با فرآیند ضد عفونی کردن آب متفاوت است.
به طور کلی برای تصفیه آب استخر معمولا از سه نوع فیلتر شنی استخر استفاده میشود. این فیلترها عبارتند از:

  • فیلتر شنی
  • فیلتر دیاتومه
  • فیلتر کارتریجی

فیلتر شنی

فیلتر های شنی  استخر نسبت یکدیگر دارای تفاوت هایی می باشند که شامل تفاوت از نظر کارایی و هم از نظر ساختاری می باشد. به عنوان مثال فیلترهای فلزی با ورق سیاه، استیل، فیلتر شنی گالوانیزه از یک دسته مشخص هستند. فیلتر های شنی FRP، و پلاستیکی از یک دسته دیگر می باشند.

تفاوت های فیلتر شنی فلزی در مقایسه با نوع پلاستیکی و FRP در سطح فیلتر آنها می باشد که با توجه به نوع نازل هایی که دارند با هم متفاوت می باشند. این امر بدین معنی است که به عنوان مثال در فیلترهای شنی فلزی به علت داشتن صفحه نازل و پخش بودن نازل های آبپاش در کل سطح فیلتر در زمان عمل پس شویی و تصفیه به علت یکنواخت بودن عملکرد بهتری نسبت به فیلتر های FRP دارند. نکته لازم به ذکر این می باشد که در فیلتر شنی فلزی استخر نازل آب جمع کن و آبپاش عمدتا یک عدد می باشد. در صورتیکه فیلتر های قطر بالاتر نازل آب جمع کن بین 4تا5 عدد بصورت خورشیدی در کف فیلتر می باشند.

جهت مشاوره رایگان و فروش فیلتر شنی استخر بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا