فروش سختی گیر مغناطیسی

فروش سختی گیر مغناطیسی

سختی گیر مغناطیسی آب یک سیستم تصفیه آب است که با عبور از یک میدان مغناطیسی سختی آب را کاهش می دهد. این سختی گیر با استفاده از یک آهنربای قدرتمند در قسمت بیرونی لوله خود، یون های موجود در آب را قبل از ورود به سیستم لوله کشی تغییر می دهد. سختی گیر مغناطیسی برای نرم شدن آب از نمک استفاده نمی کنند.

با عبور آب از میدان مغناطیسی، یون های کلسیم و منیزیم از نظر تئوری تغییر کرده و دیگر قادر به ایجاد رسوب نیستند. در حالیکه سختی گیر مغناطیسی کلسیم و منیزیم، که عناصر سختی آب هستند و در لوله ها و اجزای دستگاه رسوب تشکیل می دهند، را حذف نمی کند.

کاربرد سختی گیر مغناطیسی

کاربردهای متنوعی در تجهیزات تهویه مطبوع و انتقال حرارت از جمله دیگ بخار، دیگ آب گرم، چیلر، کندانسور، برج خنک‌ کننده، هواساز، ایرواشر، مبدل حرارتی، پکیج گرمایشی، آب‌ گرمکن، اتوکلاو، آب‌ گرمکن خورشیدی و … دارند. همچنین مانع از تشکیل رسوب و خوردگی در سطوح انتقال حرارت می‌شوند.

سختی گیر

کاربرد سختی گیر مغناطیسی برای جلوگیری از تشکیل رسوب در شبکه ‌های آب‌ رسانی، شیرآلات و تجهیزاتی است که در برابر رسوب آسیب‌پذیر هستند. افزایش حلالیت آب باعث حل شدن بهتر مواد شیمیایی در دستگاه ‌هایی نظیر ماشین‌ های ظرف‌شویی و لباس‌شویی میشود. در نتیجه باعث افزایش راندمان آنها می‌شود. بکارگیری سختی گیر مغناطیسی در کشاورزی از تشکیل رسوب در تجهیزات آبیاری پیشگیری میکند. همچنین سبب افزایش حلالیت و نفوذ پذیری بالاتر آب در خاک شده و اثر مثبتی در کیفیت آبیاری و رشد گیاهان دارد.

تفاوت سختی گیر مغناطیسی و الکترومغناطیسی

اساس کار در هر دو نوع دستگاه سختی گیر بر مبنای تأثیر گذاری میدان مغناطیسی بر آب، ترکیبات کلسیم و منیزیم محلول در آن و تغییر فرم شبکه کریستالی آن ترکیبات است. در دستگاه‌ سختی گیر مغناطیسی این کار با مواد مغناطیسی دائمی انجام میشود. در دستگاه‌های الکترومغناطیسی، این کار با استفاده از میدان مغناطیسی یا موج الکترومغناطیسی تولید شده به‌ وسیله یک دستگاه الکترونیکی انجام می‌شود.

جهت مشاوره رایگان و فروش سختی گیر مغناطیسی بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا