فروش سختی گیر آب موتورخانه

فروش سختی گیر آب موتورخانه

از وظایف اصلی موتورخانه، تولید آب گرم برای واحدهای مسکونی است. در محل هایی که آب گرم وجود دارد بحث رسوب گذاری آب نیز وجود دارد. آب های سخت که دارای عوامل سختی هستند می بایست از ستون سختی گیر آب موتورخانه عبور کنند و سپس به سمت دیگ های بخار هدایت شوند.

استفاده از آب سخت برای تاسیسات موتورخانه، بویلرها، کولینگ تاور و لوله های استفاده شده مضر است و باعث گرفتگی و انسداد لوله ها شده و هزینه های تعمیرات و نگهداری را به حد زیادی بالا میبرد و در نهایت باعث استهلاک زود هنگام ماشین آلات موتورخانه می شود که از همین روی استفاده از سختی گیر آب موتورخانه برای استفاده در دستگاه تصفیه آب صنعتی را پیشنهاد میکنیم زیرا باعث جلوگیری از خراب شدن تاسیسات موتورخانه شما می شود.

سختی گیر

سختی گیر رزینی، سختی آب را از راه تبادل یون می گیرد. یون های سخت از جمله کلسیم و منیریم همراه با آب وارد محفظه سختی گیر شده و از رزین عبور می کند. رزین، یون سدیم (Na) خود را با کلسیم و منیزیم مبادله می کند. بنابراین یون های سخت توسط رزین گرفته می شود و آب نرم از سختی گیر خارج می شود. پس از مدتی (بسته به شرایط بین 8 تا 72 ساعت) رزین مملو از یون های سخت شده و عملا دیگر نمی تواند عمل سختی گیری را انجام دهد.

مزایای استفاده از سختی گیر آب موتورخانه

  • کاهش هزینه مصرف انرژی با استفاده از دستگاه رسوب گیر ناب زیست
  • افزایش طول عمر شیرآلات ، سیستم لوله کشی و تأسیسات ساختمانهای از اداری، مسکونی، تجاری و …
  • جلوگیری از تشکیل سفیدک و لکه های سفید رنگ آهکی روی سطوح ، شیرآلات ، سینک ها و …
  • یکی از مهمترین مزایای سختیگیر کاهش مصرف مواد شوینده می باشد چرا که براحتی مواد شوینده با آب نرم کف میکند و خاصیت شویندگی بسیار بالاتری دارد
  • جلوگیری از کاهش فشار آب درون لوله کشی های کارخانجات ، برج های خنک کننده ، چیلر و تاسیسات گرمایشی ساختمان ها
  • نرمی و لطافت لباس ها پس از شستشو
  • استفاده از دستگاه سختی گیر رزینی موجب درخشندگی مو پس از استحمام می شود.

جهت مشاوره رایگان و فروش سختی گیر آب موتورخانه بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا