فروش سختی گیر آب خانگی

فروش سختی گیر آب خانگی

برای سختی زدایی آب در مقیاس مصارف خانگی معمولاً از سختی گیر آب خانگی استفاده می شود. سختی گیر آب خانگی شامل یک استوانه فلزی است که در داخل آن مواد موثر در سختی زدایی (رزین های تبادل یونی) قرار گرفته است. رزین های مزبور می توانند یون های منیزیم و کلسیم را با یون سدیم تعویض کرده و آب سخت را به آب نرم تبدیل می کنند. رزین های دستگاه سختی گیر پس از مدت زمان معینی اشباع می شوند و کارایی خود را از دست می دهند.

اگر رزین با محلول کلروسدیم 10 درصد شستشو شود، خاصیت سختی گیری خود را باز می یابد. غلظت های کمتر و یا بیشتر نمک اثر کمتری دارند. استفاده از آب گل آلود و دارای مواد معلق، و همچنین آب هایی که دارای املاح آهن، منگنز، مس و دیگر فلزات سنگین می باشند، رزین ها را فرسوده و آبدهی دستگاه سختی گیر آب خانگی را کم می کنند. توصیه می شود قبل از دستگاه سختی گیر آب خانگی، مواد معلق آب، توسط یک فیلتر شنی جدا شوند و برای کاهش املاح فلزات سنگین تدبیر لازم گرفنه شود. راه اندازی، بهره برداری و تجدید بار دستگاه سختی زدایی ممکن است دستی یا با فرمان الکترونیکی و به طور خودکار انجام گیرد.

تصفیه آب

کاربرد سختی گیر آب خانگی

  1. کاهش سختی آب آشامیدنی  مطابق با استاندارد سازمان بهداشت جهانی که مقدار سختی را در آب مصرفی بر حسب CaCo3 معادل 250 میلی گرم پیشنهاد شده است.
  2. حذف سختی آب دیگ های بخار
  3. حذف یا کاهش سختی آب در سیستم گرمایش و سرمایش
  4. حذف یا کاهش سختی آب در صنایع نساجی و رنگرزی و …

مشخصات سختی گیر آب خانگی

  •  مخزن دستگاه سختی گیر ساخته شده از ورق کربن استیل مطابق استاندارد با دریچه آدم رو
  •  سیستم های پخش کننده و جمع آوری آب همراه با نازل های مخصوص
  •  لوله کشی از جنس گالوانیزه PVC يا پلی اتیلن
  •  يك لايه شن سيليسي دانه بندي شده
  •  مخزن نمک از جنس پلی اتیلن، فلزی یا بتنی
  •  کنترلر به صورت : دستی، نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتی

جهت مشاوره رایگان و فروش سختی گیر آب خانگی بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا