فروش سختی گیر آب آکواریوم

فروش سختی گیر آب آکواریوم

سختی گیر آب آکواریوم وسیله ای است برای تمیز کردن آب آکواریوم، به صورتی که مواد ریز را از آب جذب میکند و سبب افزایش کیفیت آب می شود. در آکواریوم های مدرن وجود صافی ضروری است. اگر در آکواریوم از تعداد زیادی گیاه طبیعی سالم استفاده می کنید، دیگر نیازی به صافی ندارید. زیرا صافی در واقع به طور مصنوعی قدرت زیستی آب را بالا می برد. در صورتی که گیاهان طبیعی همین کار را به طور طبیعی انجام می دهند. توصیه می شود ابرهای درون صافی را هر هفته با آب و نمک بشویید تا کارآیی آن افزایش یابد.

کدر شدن آب آکواریوم

غذا دادن زیادی به ماهی ها باعث می شود که آب آکواریوم شما زودتر کدر شود. توصیه میشه یک بار در روز ماهی ها تغذیه شوند و یا نهایتاً دو بار در روز با فاصله این کار انجام شود. هر آکواریومی در صورت نداشتن پمپ هوا و فیلتر بصورت آب راکدی در می آید که سریعا در معرض فساد قرار می گیرد و رفته رفته بوی بسیار بدی فضای محیط را فرا می گیرد. برای رفع این مشکل، تنها بکارگیری پمپ کافی نیست.

سختی گیر

با افزایش مقدار فضولات و پس مانده های غذایی و تجزیه آنها بر میزان گازهای مضر و بدبو افزوده می شود. بیشتر مشکلات آکواریم ها با تعویض به موقع آب آکواریم و همچنین استفاده مداوم از سختی گیر آب آکواریوم و قطره های شفاف کننده برطرف خواهد شد. ماهی ها برای زنده ماندن نیاز شدید به مراقبت های بهداشتی آب آکواریوم دارند در غیراینصورت امکان بیماری و تلف شدن آنها افزایش می یابد.

مضرات آب سخت در آکواریوم

  • عدم باز شدن تخم ها
  • تلفات لاروها
  • تلفات بچه ماهی ها
  • و گاهی هم تلفات در ماهیان بزرگ

جهت مشاوره رایگان و فروش سختی گیر آب آکواریوم بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا