فروش دستگاه تصفیه آب

فروش دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب بهسازآب برای تصفیه آب از شش مرحله فیلتراسیون استفاده می‌کند. فیلترهای باکیفیت استفاده‌شده در این دستگاه تمام آلودگی‌های مختلف نظیر گردوخاک، ذرات معلق، گازهای محلول، فلزات سنگین، باکتری‌ها، نیترات و یون‌های تک ظرفیتی و چند ظرفیتی محلول در آب را از آن حذف می کند. در مراحل پایانی با افزودن مواد معدنی و نیز افزایش pH آب، آبی گوارا و فاقد هرگونه آلودگی که حاوی املاح موردنیاز بدن بوده و خاصیت قلیایی دارد در اختیار قرار می‌دهد. مراحل تصفیه آب در دستگاه تصفیه آب عبارت‌اند از:

فیلتر رسوب‌گیر الیافی PP

این فیلتر ذرات معلق موجود در آب نظیر گل‌ و لای را تا ابعاد ۱ میکرون از آب جدا می‌کند و از الیاف پلیمری پلی‌پروپیلن ساخته شده است.

فیلتر کربن اکتیو گرانوله (GAC)

فیلتر کربن اکتیو (UDF) وظیفه حذف فلزات سنگین و گازهای محلول در آب نظیر کلر را بر عهده دارد و از زغال پوسته نارگیل ساخته شده است.

فیلتر کربن بلاک (CTO)

سومین فیلتر دستگاه تصفیه آب مکمل فیلتر مرحله دوم دستگاه است که رنگ، بو و طعم نامطبوع آب را از بین می‌برد. این فیلتر نیز از زغال پوسته نارگیل ساخته شده است.

دستگاه-تصفیه-آب

فیلتر ممبران اسمز معکوس (RO)

فیلتر ممبران اسمز معکوس (RO) دستگاه تصفیه آب، ذراتی با ابعاد حداقل ۰٫۰۰۰۱ میکرون را از آب حذف می‌کند. در نتیجه قادر است انواع یون ‌های چند ظرفیتی و تک ظرفیتی نظیر نمک ‌ها و همچنین نیترات و نیتریت را از آب حذف کند. آلودگی‌ های باکتریایی نیز توسط این فیلتر از آب حذف می‌شوند.

فیلتر پست کربن (T33)

این فیلتر وظیفه تصفیه نهایی آب را بر عهده دارد. این فیلتر با دقت بالاتر حذف آلودگی ‌های آلی باقیمانده احتمالی و نیز اصلاح تغییر احتمالی مزه آب در صورت ذخیره طولانی ‌مدت در مخزن ذخیره را انجام میدهد. جنس این فیلتر از زغال پوسته نارگیل ساخته شده است.

فیلتر آلکالاین (ORP)

فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب، املاح مورد نیاز بدن انسان را با نسبت ‌های مناسب به آب اضافه میکند. همچنین میزان اکسیژن محلول در آن را افزایش میدهد. این امر منجر به افزایش خاصیت قلیایی آب می شود. در نتیجه خواص آب خروجی از دستگاه را مشابه آب‌ های معدنی چشمه ‌های طبیعی می‌کند.

جهت مشاوره رایگان و فروش دستگاه تصفیه آب بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا