فروش دستگاه آب شیرین کن کشاورزی

فروش دستگاه آب شیرین کن کشاورزی

دستگاه آب شیرین کن کشاورزی تولیدی گروه صنعتی بهسازآب بعنوان یکی از بروزترین و با کیفیت ترین دستگاه های تصفیه آب شور و تبدیل آن به آب شیرین و قابل استفاده در کشاورزی در خاورمیانه قطعا پاسخگوی نیاز کشاورزان خواهد بود.

موارد استفاده از دستگاه آب شیرین کن کشاورزی

هیدروپونیک

یکی از متداول ترین کاربردهای دستگاه آب شیرین کن کشاورزی استفاده در روش های هیدروپونیک به منظور ایجاد محلول های غذایی هیدروپونیک است. این آب خروجی از دستگاه آب شیرین کن کشاورزی بخش بسیار بزرگی از یون ها را در منبع آب اولیه حذف می کند.

فرآیند RO بسیار پر انرژی است و همچنین از حجم زیادی آب استفاده می کند ، فقط حدود یک دوم از ورودی آب به عنوان آب تولید شده RO مورد استفاده قرار می گیرد در حالی که بقیه به عنوان یک محلول بسیار غلیظ تر باز دستگاه خارج می شود.

تنظیم PH

سیستم اسمز معکوس کشاورزی می تواند سرمایه گذاری خوبی برای کشاورزان باشد. اسمز معکوس (RO) مولکولهای آب را از سایر مواد جامد محلول در آب (مانند کربناتها) جدا می کند. از آنجا که کربنات ها به عنوان یک بافر عمل می کنند ، می توانند pH را نیز مدیریت کنند.

آب قابل استفاده با EC پایین

از دیگر موارد استفاده دستگاه آب شیرین کن کشاورزی تولید آب EC پایین با کیفیت برای کاشت گوجه، خیار، سبزی، لیوترش، درختان میوه، گل رز و گل های زینتی صادراتی و همچنین استفاده در دستگاه مه پاش اشاره کرد.

دستگاه-تصفیه-آب

نکات مهم در انتخاب دستگاه آب شیرین کن کشاورزی

  • فیلتر کربن فعال دستگاه آب شیرین کن
  • فیلتر شنی دستگاه آب شیرین کن
  • پساب دستگاه آب شیرین کن

جهت مشاوره رایگان و فروش دستگاه آب شیرین کن کشاورزی با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا