فروش دستگاه آب شیرین کن صنعتی

فروش دستگاه آب شیرین کن صنعتی

دستگاه آب شیرین کن صنعتی یا دستگاه تصفیه آب صنعتی در حقیقت سیستمی است که با استفاده از پدیده اسمز معکوس (RO) آب را تصفیه میکند. آب شیرین کن صنعتی با استفاده از ممبران های غشایی، ناخالصی ها و شوری آب را در مقیاس بیشتر از 5 مترمکعب در شبانه روز میگیرد. در نتیجه آبی شیرین و فاقد املاح تولید می نماید از این رو به آن دستگاه RO نیز می گویند.

فاکتوری که در انتخاب یک آب شیرین کن صنعتی مناسب جهت استفاده در مصارف مختلف اولویت دارد کنترل آلودگی های احتمالی و همچنین افزایش کیفیت آب با کاهش میزان TDS موجود در آب می باشد. استفاده از دستگاه آب شیرین کن صنعتی بدلیل قیمت بالا نسبت به سایر روش های شیرین کردن آب همچون تقطیر با سرعت در حال افزایش است.

پکیج-تصفیه-فاضلاب

بهترین گزینه ای که برای بهره گیری در این صنعت حساس توصیه شده است، استفاده از فرآیند تصفیه آب اسمز معکوس می باشد. با استفاده از این روش می توان مزه تلخی، شوری و در کل مجموع جامدات محلول در آب را کاهش داد. همچنین نسبت به نوع مصرف، میزان املاح را به حد استاندارد و مطلوبی تنظیم نمود. بدین شکل در مصارف مختلف دام و طیور مانند مرغداری ها ، گاوداری ها و دامداری ها، پرورش شتر مرغ و دامداری، پزشکی، کشاورزی و … با خیالی آسوده میتوان از آن بهره برد.

استفاده از دستگاه های تصفیه آب به روش اسمز معکوس یا همان آب شیرین کن صنعتی به دلیل تولید آبی مطلوب، بهداشتی و استاندارد مورد تایید بسیاری از متخصصین دام و طیور، پزشکان، کشاورزان و سایر بهره برداران و استفاده کنندگان از دستگاه تصفیه آب در این حوزه قرار گرفته است.

جهت مشاوره رایگان و فروش دستگاه دستگاه آب شیرین کن صنعتی بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا