فروش دستگاه آب شیرین کن خانگی

فروش دستگاه آب شیرین کن خانگی

سیستم دستگاه آب شیرین کن خانگی به چند دسته بندی تقسیم می‌شوند. برخی ساده و برخی پیچیده‌تر کار تصفیه آب خانگی را انجام می‌دهند. انواع آب شیرین کن خانگی به موارد زیر تقسیم و دسته بندی می‌شوند که مختصر در رابطه با هر کدام به شما توضیحاتی خواهیم داد:

  • دستگاه آب شیرین کن سرشیری
  • دستگاه آب شیرین کن رومیزی کلمنی
  • دستگاه آب شیرین کن ورودی آب ساختمان
  • و …

دستگاه تصفیه آب

دستگاه آب شیرین کن سرشیری

یک دستگاه آب شیرین کن خانگی سرشیری، تنها از یک فیلتر ساده الیافی ساخته شده است و سر شیر ظرفشویی شما نصب میشود. این دستگاه‌ فقط برای تصفیه املاح درشت آب، همان املاحی که در کتری رسوب می‌کنند، مناسب هستند.

دستگاه آب شیرین کن کلمنی رومیزی

دستگاه آب شیرین کن کلمنی، مزایای بسیار زیادی دارد. تا قبل از ورود یخچال ‌های یخ ساز و دارای مخزن آب آشامیدنی به بازار لوازم خانگی، کلمن یا فلاسک روی اوپن تمام خانه‌های ایرانی یافت می‌شد. اما الان با وجود این یخچال‌ ها کمتر کسی از کلمن استفاده می‌کند. یک دستگاه آب شیرین کن کلمنی، می‌تواند تا حدودی املاح درشت آب را حذف و تصفیه کند. همچنین میتواند کلر و مواد جانبی کلر را هم تصفیه کند.

دستگاه آب شیرین کن خانگی ورودی ساختمان

انواع دستگاه آب شیرین کن ورودی ساختمان، از تک مرحله، دو مرحله ای، سه مرحله ای گرفته تا آب شیرین کن ورودی ساختمان نیمه صنعتی، در حجم 400 گالن یعنی 1200 لیتر به بالا در شبانه روز آب کل ورودی واحد یا کل ساختمان را تصفیه می‌کنند. زمان تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی ورودی ساختمان شما زود به زود خواهد بود. هزینه تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی شما نیز زیاد می‌شود. علاوه بر اینکه در بسیاری مواقع نیاز به تصفیه کل آب ورودی ساختمان نیست و در حد آشامیدن و پخت و پز کفایت می‌کند.

 

جهت مشاوره رایگان و فروش دستگاه دستگاه آب شیرین کن خانگی بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا