خرید فیلتر شنی فایبرگلاس

خرید فیلتر شنی فایبرگلاس

فیلتر شنی فایبرگلاس (FRP) در چندین سال اخیر در صنعت آب و تصفیه آب بسیار محبوب شده اند. ویژگی برتر فیلتر فایبرگلاس نسبت به فیلتر فلزی و فیلتر استیل در وزن کم، قیمت مناسب و عدم زنگ زدگی یا خوردگی بدنه آنها می باشد. به طوری که معمولا سایزهای کوچک تا متوسط فیلتر شنی فایبرگلاس به راحتی قابل حمل، نصب و راه اندازی می باشد. از معایب فیلتر شنی فایبرگلاس می توان به احتمال شکستگی بدنه در هنگام حمل و نصب، بر اثر برخورد با اجسام نوک تیز یا سنگین اشاره کرد. از دیگر معایب فیلتر فایبرگلاس، تخلیه و تعویض رزین، سیلیس یا کربن فعال موجود در آنها است. البته این مشکل در نسل جدید فیلتر شنی فایبرگلاس بهسازآب با تعبیه دریچه بازدید در کنار یا پایین فیلتر، برطرف شده است.

فیلتر شنی
لایه درونی فیلتر شنی فایبرگلاس از مواد کامپوزیتی ساخته می شود. و سپس پوسته بیرونی فیلتر فایبر گلاس با رزین اپوکسی صمغ مانند مستحکم می شود.

فیلتر GRP (گلس فایبر) نیز عملاً مشابه فیلتر شنی فایبرگلاس می باشد. این نوع فیلترها به راحتی در دماهای بالا کارایی دارند. فیلترهای FRP و فیلترهای GRP می توانند به راحتی به عنوان فیلتر شنی، فیلتر کربن فعال، فیلتر رزینی یا سختی گیر به کار گرفته شوند. گروه صنعتی بهسازآب فیلتر شنی فایبرگلاس را در سه دسته سایز کوچک و متوسط، سایز متوسط و بزرگ و استخری تقسیم بندی نموده است.

بایستی توجه داشت که نحوه کارکرد فیلترهای FRP کاملا مشابه نحوه کارکرد همان فیلتر با جنس استنلس استیل یا کربن استیل می باشد. و تنها جنس بدنه و بعضاً قطر بدنه ممکن است متفاوت باشد.

جهت مشاوره رایگان و خرید فیلتر شنی فایبرگلاس بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا