خرید سختی گیر آب چاه

خرید سختی گیر آب چاه

سختی گیر آب چاه فرآیند سختی زدایی آب را از طریق تبادل یونی بین یون های منفی رزین و یون های مثبت املاح آب از جمله کلسیم و منیزیم انجام می دهد. مخازن سختی گیر آب چاه شکل استوانه ای دارند. از نظر جنس مورد استفاده در ساخت سختی گیر به دو دسته فلزی و فایبر گلاس طراحی و تولید می شوند. گروه صنعتی بهسازآب قابلیت تولید انواع سختی گیر آب چاه با بهره گیری از متخصصین مجرب و دانش روز را دارد. همچنین سختی گیرهای تولید بهسازآب در انواع مختلف جهت مصارف مختلف می باشند. از جمله یکی از آنها سختی گیر آب چاه است.

سختی گیر

مزایای سختی گیر آب چاه

سختی گیر آب چاه باعث حذف یون های سخت کلسیم و منیزیم از آب می شود. طبق فرآیند مورد استفاده در سختی گیر آب چاه، آب ورودی سختی زدایی می گردد و آب خروجی فاقد مواد سخت است. در این صورت باعث آسیب به مصارف و بخش های گوناگون نمی شود. ولی سختی گیرهای الکترونیکی، مغناطیسی و اولتراسونیک، تنها مانع ته نشینی و رسوب یون ها درآب می شوند. این سختی گیر ها بر روی لوله ورودی آب تجهیزاتی همچون مبدل های حرارتی، دیگ های بخار، برج های خنک کننده، منابع کویلی و… نصب می گردند. این سختی گیرها فقط قادر به فرستادن امواج مافوق صوت با برد ۱۵۰ تا ۱۰۰۰متر می باشند. بنابراین مناسب سیستم های تاسیساتی که مسیر لوله کشی درمتراژ طولانی را طی کرده اند نمی باشد.

مورد دیگر اینکه سختی گیر آب چاه قادر به حذف سختی های کمتر از۷۰۰ ppm می باشد. در صورتیکه معمولا سختی آب مورد استفاده درتجهیزات صنعتی و خانگی کمتراز این مقدار می باشد.

جهت مشاوره رایگان و خرید سختی گیر آب چاه بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا