خرید سختی گیر آب پکیج

خرید سختی گیر آب پکیج

رسوب گیر پکیج که در اصلاح رایج به سختی گیر آب پکیج معروف هستند. دستگاه هایی هستند که معمولاً روی لوله آب سرد ورودی سیستم پکیج نصب می‌شوند. وظیفه آنها جلوگیری از تشکیل و یا حتی از بین بردن رسوبات در تجهیزات و لوله‌های حاوی آب گرم در سیستم تأسیسات منزل هستند. در واقع با توجه به سختی بالای آب مخصوصا در جنوب کشور ما و تشکیل رسوب در تجهیزات گرمایشی از جمله مبدل حرارتی، آبگرمکن و … و دیگر مشکلات استفاده از یک سختی گیر پکیج ضروری شده است.

انواع سختی گیر آب پکیج

1. سختی گیر مغناطیسی بهترین سختی گیر آب پکیج

سختی گیر مغناطیسی قطعه ای فلزی است که با توجه به مگنت قوی که دارد، باعث تغییر ساختار مولکولی یون‌های فلزی آب مانند یون منیزیم و کلسیم شده و از تشکیل رسوب در مسیر آب جلوگیری می‌کند.

سختی گیر

2. سختی گیر الکترونیکی، از دیگر انواع سختی گیر آب پکیج

سختی گیر الکترونیکی، به دستگاهی گفته می‌شود که با ایجاد امواج الکترو مغناطیسی باعث از بین رفتن تعادل بین یون‌های منفی و مثبت و کوچک تر کردن یون‌های موجود در آب می‌شود. در نتیجه این ذرات خنثی و معلق می‌گردند و دیگر به بدنه قطعات پکیج دیواری و سیستم لوله کشی نمی‌چسبند.

 

3. سختی گیر شیمیایی، معروف به سختی گیر پلی فسفات

سختی گیر شیمیایی، دستگاهی است که دارای مخزنی می‎باشد که کارتریج یا فیلتر شیمیایی در داخل آن است و آب وارد این مخزن شده و طی فرایندی شیمیایی موجب حل شدن مواد معدنی مانند یون‌های کلسیم و منیزیم در آن می‌شود. فیلتر سختی گیر شیمیایی باید پس از مدتی از استفاده تعویض گردد. در واقع بسته به میزان سختی آب باید بعد از 6 الی 18 ماه فیلتر آن تعویض شود.

جهت مشاوره رایگان و خرید سختی گیر آب پکیج بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا