خرید سختی گیر آب خانگی

خرید سختی گیر آب خانگی

استفاده از آب سخت خطر زیادی برای سلامتی افراد ندارد گرچه به دلیل وجود مواد معدنی در آن برای بدن مفید می باشد. به همین منظور هدف استفاده از سختی گیر آب خانگی حذف آلودگی‌های موجود در آب نیست. می‌توان گفت که دلیل استفاده از سختی‌گیر آب خاگی جلوگیری از ایجاد رسوب در سیستم لوله‌کشی است.

سیستم سختی ‌گیر آب خانگی با استفاده از یک بستر از جنس رزین کاتیونی که به وسیله آب نمک احیا می‌شود می‌تواند کلسیم، منیزیم و سایر یون ‌های ایجاد کننده سختی آب را از بین ببرد. سختی‌گیر ضمن کاهش هزینه‌ های تعمیر و نگهداری باعث افزایش طول عمر و بازدهی بیشتر سیستم لوله‌کشی، آبگرمکن‌ها، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و … می‌شود. سیستم سختی‌گیر آب خانگی یک سیستم تصفیه آب ورودی ساختمان محسوب می‌شود که در ورودی ساختمان نصب شده و سختی تمام آب ورودی به ساختمان را از بین می‌برد.

تصفیه آب

تفاوت فیلتر تصفیه آب خانگی و سختی گیر آب خانگی

سیستم سختی‌گیر آب خانگی معمولا در ورودی ساختمان نصب می‌شود. سیستم‌ های تصفیه آب در محل استفاده نصب می‌شوند مانند زیر سینک آشپزخانه و یا روی شیر آب. هدف از این کار این است که آب برای استفاده مشخصی که مربوط به همان مکان استفاده است، تصفیه شود. این موضوع سبب می‌شود که عموما فیلتر تصفیه آب قیمت و ابعاد کمتری نسبت به سختی‌گیر آب خانگی داشته باشد.

انتخاب صحیح فیلتر تصفیه آب یا سیستم سختی‌گیر آب خانگی بستگی به کیفیت آب مورد انتظار خروجی آن دارد. اگر آب محتوی مقادیر زیادی کلسیم و منیزیم باشد قطعا با مشکل سختی آب روبرو خواهیم بود و نیاز به خرید سختی‌گیر وجود خواهد داشت. اگر آب حاوی مواد شیمیایی و یا آلودگی‌های میکروبی باشد بهتر است که از یک فیلتر تصفیه آب استفاده شود.

جهت مشاوره رایگان و خرید سختی گیر آب خانگی بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا