خرید سختی گیر آب الکترونیکی

خرید سختی گیر آب الکترونیکی

سختی گیر الکترونیکی برای پیشگیری و حذف رسوبات از آب سخت کاربرد دارد. این دستگاه با عمل پیشگیرانه میتواند معضلات ناشی از رسوب را به حداقل ممکن برساند. با توجه به این که رسوب می تواند اتلاف انرژی را بالا ببرد لذا سختی گیر الکترونیکی میتواند در بهینه سازی مصرف انرژی بسیار کارآمد باشد. هرجا که آب در جریان باشد مشکل رسوب وجود دارد. بنابراین جهت کاهش تاثیرات منفی ایجاد رسوب باید از سختی گیر الکترونیکی بهسازآب استفاده کنیم. از سختی گیر آب الکترونیکی میتوان در موتورخانه، تجهیزات پتروشیمی و حتی پالایشگاه و یا حتی کشاورزی هم استفاده نمود.

عملکرد سختی گیر آب الکترونیکی

در تکنولوژی بکار رفته در سختی گیر آب الکترونیکی میدان الکترو مغناطیسی ایجاد شده توسط سیم پیچ هایی که دور لوله بسته میشود داخل لوله ایجاد میشود. به واسطه ایجاد این میدان رسوبات داخل آب به شکل کریستال های خنثی در می آیند که خاصیت چسبندگی ندارند. معمولا عناصر تشکیل دهنده رسوبات به صورت کاتیون و آنیون هستند و هر کجا که مستعد رسوب گذاری بالا باشد شروع به رسوب میکنند.

سختی گیر

سختی گیر آب الکترونیکی باید در نزدیکی محل رسوب گزاری نصب شود. به عنوان مثال احتمال ایجاد رسوب در کندانسور بالا است پس باید در ورودی کندانسور سختی گیر نصب شود. در منابع کویلی مشکل رسوب این است که بر روی کویل رسوب تشکیل میشود و تبادل گرمایی را با مشکل مواجه میکند لذا اگر بخواهیم در زمینه پیشگیری از رسوب کاری انجام دهیم باید مسیر های ورودی آب سیم پیچ را سد کنیم.

یک سختی گیر آب الکترونیکی در ورودی آب سرد به منبع کویلی نصب میکنیم و سختی گیر دیگ را در آب گرم برگشت به منبع کویلی نصب میکنم و سختی گیر را در آب گرم برگشت به کمنبع کویلی نصب میکنیم تا مانع از تشکیل رسوب در این مکان گردیم.

جهت مشاوره رایگان و خرید سختی گیر آب الکترونیکی بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا