خرید سختی گیر آب الکترومغناطیسی

خرید سختی گیر آب الکترومغناطیسی

سختی گیر آب به روش رزین و الکترو مغناطیسی برای تاسیسات موتورخانه، سختی گیر آب پکیج بویلر (Boiler) و کولینگ تاور (Cooling tower) استفاده می شود. این نوع سختی گیر کاربردهای زیادی در صنعت تصفیه آب دارد. سختی گیر آب الکترومغناطیسی با استفاده از جریان الکتریسیته میدان مغناطیسی تولید می کند. طبق قانون آمپر هنگام عبور جریان الکتریکی از یک رشته سیم پیچیده به دور هسته فلزی، میدان مغناطیسی متناسب با جریان الکتریکی، جنس هسته و تعداد دور سیم پیچ در هسته فلزی ایجاد می شود. سختی گیر آب الکترومغناطیسی مواد سختی زا آب (منیزیم و کلسیم) را از بین نمیبرد. بلکه ساختار مواد معدنی موجود در آب را به گونه ای تغییر میدهد که نه آسیبی برای سلامتی انسان داشته باشد و نه با عث ایجاد رسوب در تاسیسات شود.

سختی گیر

استفاده از آب سخت برای تاسیسات موتورخانه، بویلرها، کولینگ تاور و لوله های استفاده شده مضر است. اثرات ناشی از آب سخت باعث گرفتگی و انسداد لوله ها می شود. همچنین باعث افزایش هزینه های تعمیرات و نگهداری لوله ها و تجهیزات میشود. در نهایت باعث استهلاک زود هنگام تاسیسات موتورخانه می شود. به همین خاطر استفاده از سختی گیر آب الکترومغناطیسی در موتورخانه و سایر موارد استفاده را به شما پیشنهاد میکنیم.

نحوه عملکرد سختی گیر آب الکترومغناطیسی

بر خلاف سایر دستگاه های تصفیه آب، سختی گیر آب الکترومغناطیسی کلسیم و منیزیم موجود در آب را از بین نمیبرد و فقط باعث ایجاد تغییر در ساختار این مواد شده و اصطلاحا آب را نرم میکند. جریان برقی که از آهن ربای این دستگاه عبور میکند باعث ایجاد میدان مغناطیسی شده و باعث نرم کردن آب می گردد.

جهت مشاوره رایگان و خرید سختی گیر آب الکترومغناطیسی بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا