خرید سختی گیر آب آکواریوم

خرید سختی گیر آب آکواریوم

آب طبیعی به علت خاصیت حل کنندگی خوبی که دارد معمولا دارای حجم بالایی از نمک های محلول در آب می باشد. کربن دی اکسید هوا به خاطر انحلال در آب و تولید اسید کربنیک ضعیف، خاصیت خورندگی آب را بهبود می بخشد. بنابراین آب هنگام عبور از محیط های گوناگون مخصوصا محیط های آهکی مقداری از کربنات ها را در خود حل می کند. کربنات ها همراه یون هایی مثل کلسیم، منیزیم و … باعث ایجاد سختی موقت می شود که با جوشاندن از بین می روند. البته یون های منیزیم و کلسیم و سایر یون های فلزی با سولفات و نیترات و کلرو ایجاد سختی دائم می کنند. سختی آب باعث رسوب کردن صابون در آب می شود یعنی خاصیت کف کنندگی صابون را از بین میرود. سختی گیر آب آکواریوم بهسازآب جهت جلوگیری از بروز رسوب در آکواریوم با استفاده از دانش روز طراحی و تولید شده است.
سختی گیر

کاربرد آب

اثرات زيانبخش ناخالصي هاي آب که در شیمی یکی از مهمترین حلال ها می باشد، بسیار میباشد. معمولا از آب به عنوان حلال عمومی هم نام می برند. آب کاربرد اساسی در صنعت دارد که برخی از کاربردهای مهم به این شرح می باشد:
  • به عنوان حلال
  • به عنوان ماده اولیه برای شرکت در واکنشهای شیمیایی تهیه محصول
  • به عنوان ماده واسطه برای خارج کردن مواد ناخواسته
  • به عنوان بستر یا محیط واکنش
وجود ناخالصی ها در آب باعث ایجاد رسوب در دستگاه های حرارتی و دیگ بخار می شود. در نتیجه وجود آنها باعث کاهش عمر مفید دستگاه می گردد. بخاری که از آب های ناخالص تولید می شود دارای کیفیت بسیار پایینی می باشد. به عنوان مثال سیلیس همراه بخار خارج شده و در اثر سرد شدن روی پره های توربین رسوب می کند. خوردگی بویلرها و تأسیسات حرارتی و لوله ها، اتلاف مواد شیمیایی و باقی گذاشتن لکه روی محصولات غذایی و نساجی از عوارض دیگر آب های ناخالص میباشد. همچنین وجود ناخالصی خطرات زیادی برای زیست آبزیان به وجود می آورد، بدین ترتیب استفاده از سختی گیر آب آکواریوم کارآمد و مفید میباشد.

جهت مشاوره رایگان و خرید سختی گیر آب آکواریوم بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا