خرید سختی گیر آب آپارتمان

خرید سختی گیر آب آپارتمان

سختی گیر آب آپارتمان سیستم‌ سختی زدای آب است که برای بهبود وضعیت آب جهت آشامیدن و مصارف خانگی استفاده می‌شود. وجود مواد معدنی مانند کلسیم و منیزیم در آب باعث سختی آب می‌شوند. آب سخت نیز از علت‌های تشکیل رسوب و گرفتگی لوله ‌ها است. وظیفه سختی گیر آب آپارتمان این است که سختی آب را کاهش دهد و مواد معدنی سختی زا را از آب جدا کند. نکته قابل توجه این است که سختی آب آسیب زیادی برای سلامت انسان ندارد و حتی به دلیل وجود مواد معدنی می‌تواند برای بدن مفید نیز باشد. بنابراین استفاده از سختی گیر آب برای سلامت تجهیزات لوله‌کشی و تاسیسات ساختمانی است تا سلامت بدن.

سختی گیر

سختی گیر آب آپارتمان چگونه کار میکند؟

سختی گیر آب آپارتمان از فرآیند تبادل یونی برای جداسازی کلسیم و منیزیم از آب سخت استفاده می‌کند. این کار از رسوب گذاری و آسیب آن به تجهیزات بکار رفته جلوگیری می‌کند. متداول ترین دستگاه برای کاهش سختی آب سختی گیر رزینی آب آپارتمان است. این سختی گیر از روش تعویض یونی و بستر رزینی استفاده می‌کنند. این رزین‌ ها سختی موقت آب (املاح کلسیم و منیزیم موجود در آب) را با سدیم (نمک) جابجا می کند. در نتیجه خروجی این سختی گیر آب عاری از مواد سختی می باشد.

هنگامی ‌که ساختمان منزل یا محل کار شما مشکل سختی آب داشته باشد سختی گیر آب آپارتمان بهترین راه حل از نظر هزینه است. اما در صورتی که نگرانی شما از بابت کیفیت آب مانند کلر، آهن یا باکتری است، با تست کردن آب می‌توانید به بهترین راه مقابله مناسب برای خانه خود دست یابید. فهمیدن این که در آب چه املاح و ناخالصی هایی وجود دارد اولین قدم جهت تصمیم گیری شماست.

جهت مشاوره رایگان و خرید سختی گیر آب آپارتمان بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا