خرید سختی گیر آب آشامیدنی

خرید سختی گیر آب آشامیدنی

سختی گیر آب آشامیدنی یکی از پرکاربرد ترین و پر استفاده ترین دستگاه های تصفیه آب است که سختی آب را کاهش می دهد. سختی‌ گیر با تبادل یونی و جا به جا کردن یون ها، عوامل سختی آب را از بین می برد. این سختی گیر یون های سخت و منفی در آب را با اتم سدیم و مثبت خود جایگزین می کند و باعث کاهش یا از بین رفتن سختی آب می شود.

عملکرد سختی گیر آب آشامیدنی

آب سخت با عبور کردن از پیش تصفیه سختی گیر، وارد ستون های سختی‌گیر می‌شود. این ستون‌ ها دارای رزین های مثبت و کاتیونی هستند. آب با عبور کردن از آنها و تبادل یونی سختی خود را از دست می دهد. بعد از انجام عملیات سختی ‌گیری دوباره عملیات جدید شروع می شود. اینبار دوباره آب سخت جدید برای سختی زدایی وارد سختی گیر آب آشامیدنی می شود.

سختی گیر

سختی ‌گیر آب آشامیدنی را روشن و شفاف می کند و عمر مفید وسایل و تجهیزات را افزایش می دهد. اگر شما از سختی گیر آب استفاده کنید ظروفتان همیشه تمیزتر خواهد بود. همچنین آب نرم باعث میشود پوست و مویتان سالم و بدون آسیب دیدگی باشند. همچنین با استفاده از سختی ‌گیر آب طعم بهتری دارد.

مواد معدنی و املاح موجود در آب به مرور در لوله ها رسوب می کنند و باعث خرابی و از کار افتادگی تجهیزات و وسایل می شوند. سختی ‌گیر آب آشامیدنی باعث می شود ترکیبات و املاح در آب رسوب نکنند و سطوح داخلی لوله ها و دیگر تجهیزات آسیب نبینند.

استفاده از سختی گیر در موتورخانه ها، برخی مناطق مسکونی، بیمارستان ها و بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی ضروری است. از سختی‌گیر همچنین برای حذف سختی آب آشامیدنی، حذف سختی آب ورودی به بویلر و دیگ بخار و حذف سختی آب برج های خنک کننده استفاده می شود.

جهت مشاوره رایگان و خرید سختی گیر آب آشامیدنی بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا