خرید سختی گیر آبگرمکن

خرید سختی گیر آبگرمکن

آب موجود در شبکه لوله کشی منازل دارای ناخالصی و همچنین  آلودگی هوا و دیگر آلودگی های موجود هستند. این آلودگی ها باعث گرفتگی و رسوب در مسیر لوله ها مخصوصا در سیستم های گرمایشی و شیرهای آب منازل می شود. سختی آب به علت وجود املاح کلسیم و منیزیم در آب می باشد. این املاح به صورت رسوبات سفید رنگ در تجهیزات نمایان می شوند. این نوع رسوبات که حاصل سختی آب می باشد، بیشتر در پکیج ها و آب گرمکن ها رایج است. بنابراین استفاده از سختی گیر آبگرمکن بهسازآب برای حل این مشکلات بسیار کارآمد میباشد.

سختی گیر آبگرمکن یون های کلسیم و منیزیم احاطه کرده و با آن ها کمپلکس تشکیل می دهد. در نهایت از رسوب آن ها در سطح داخلی لوله آب جلوگیری می کند. همچنین برای جلوگیری از خوردگی لوله ها به روی سطح داخلی لوله ها پوشش تبدیلی ایجاد می کند که باعث افزایش مقاومت لوله ها می شود.

سختی گیر

انواع سختی گیر آبگرمکن

سختی گیر مغناطیسی(مگنتی):

قطعه ای فلزی که با توجه به مگنت قوی و ثابتی که دارد باعث تغییر ساختار مولکولی یون های فلزی آب مانند یون منیزیم و کلسیم شده و از تشکیل رسوب در مسیر آب جلوگیری می کند.

۲- سختی گیر الکترونیکی:

سختی گیر آبگرمکن که با ایجاد امواج الکترو مغناطیسی باعث از بین رفتن تعادل بین یون های منفی و مثبت و کوچک تر کردن یون های موجود در آب میشود. در نتیجه این ذرات خنثی و معلق می گردند و دیگر به بدنه قطعات پکیج دیواری و سیستم لوله کشی نمی چسبند.

۳– سختی گیر شیمیایی:

سختی گیر آبگرمکن که دارای مخزنی می باشد که کارتریج یا فیلتر شیمیایی در داخل آن است. آب وارد این مخزن شده و طی فرایندی شیمیایی موجب حل شدن مواد معدنی مانند یون های کلسیم و منیزیم در آن می شود.

جهت مشاوره رایگان و خرید سختی گیر آبگرمکن بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا