خرید دستگاه تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب

لزوم استفاده از دستگاه تصفیه آب

  1. در تاسیسات تصفیه آب، نیترات از خطرناک ترین آلاینده های آب محسوب میشود. این آلاینده به هیچ عنوان حذف نمی شود. برای حذف آن به دستگاه تصفیه آب مجهز به فیلترهای پیشرفته نیاز است.
  2. در تصفیه خانه کلر افزوده شده برای از بین بردن باکتری های  آب، ارتباط مستقیمی با بسیاری از سرطان ها و ناهنجاری های جنینی و همچنین بیماری های قلبی و آسم دارد. همچنین لاشه میکروارگانیسم های کشته شده در اثر کلر زنی در آب باقی می ماند. همین موضوع منشا آلودگی دیگری در آب می باشد.

دستگاه-تصفیه-آب

  1. گاز کلر در استخر یا حمام برای ریه انسان مضر می باشد. همچنین تماس کلر با پوست و مو موجب ریزش مو و آسیب به پوست می شود. بنابراین توصیه می شود که کلر موجود در آب لوله کشی شهری نیز توسط دستگاه تصفیه آب کاملا حذف گردد.
  2. به منظور حفظ و نگهداری طولانی مدت کیفیت آب در بطری های آب معدنی از مواد نگهدارنده ای مانند فلوراید در آب این بطری ها استفاده می گردد، که این ماده خود از عوامل شیمیایی بوده و مصرف مداوم آن نیز خطرناک است.
  3. حتما توجه داشته باشید جوشانیدن آب مصرفی موجب از بین بردن آلودگی میکروبی موجود در آب نمی گردد و ناخالصی و سختی های حل شده در آب را نیز از بین نمی برد بلکه با هرچه بیشتر جوشاندن آب، میزان غلظت املاح و نیترات موجود در آن افزایش می یابد و خود سبب بروز بیماری های متعددی می گردد ، لذا باوجود این باور بسیار غلط در میان عده ای از مردم جوشانیدن آب موجب بهبود کیفیت و تصفیه آب نمی شود. با توجه به مجموع شرایط فوق می توان اینگونه اظهار نظر کرد که امروزه یکی از لوازم و ضروریات زندگی، استفاده از دستگاهی است که مطمئن باشیم آب سالم و باکیفیت را در اختیار ما و عزیزانمان قرار خواهد داد، بنابراین چاره ای جز استفاده از یک دستگاه تصفیه آب مطمئن نخواهیم داشت.

جهت مشاوره رایگان و خرید دستگاه تصفیه آب بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا