خرید دستگاه آب شیرین کن کشاورزی

خرید دستگاه آب شیرین کن کشاورزی

دستگاه آب شیرین کن کشاورزی دارای غشایی (فیلتر ممبران) است. از طریق فیلتر ممبران آب پمپ می شود و آب را در سطح مولکولی فیلتر می کند. بیشتر مواد جامد محلول نمی توانند از طریق غشاء عبور کنند. این بدان معنی است که آب بیرون آمده از صافی بسیار نزدیک به آب خالص و سالم است.

یکی از بزرگترین مشکلات کمبود آب شیرین، پمپاژ بیش از حد سفره های آب زیرزمینی (به ویژه برای کشاورزی) است که منجر به نفوذ آب شور می شود. اما روش کارآمد وجود دارد که اجازه می دهد تا آب های زیرزمینی بی فایده و شور را به آب خالص تبدیل کنند. که می تواند برای رشد محصولات زراعی استفاده شود. به دنبال راه هایی برای رشد گیاهان در آب بسیار شور و بدون آسیب رساندن به خاک، در حال حاظر تقریبا در تمامی کشور ها از دستگاه آب شیرین کن کشاورزی استفاده می شود.

با اجرای خطوط آبیاری قطره ایی در زیر زمین، سیستم آبیاری هوشمند پیشنهادی از سازمان جهاد کشاورزی برای تأمین آب مورد نیاز داده می شود.

تصفیه آب

ضرورت استفاده از دستگاه آب شیرین کن کشاورزی

از آنجا که فرایند کشاورزی به مقدار زیادی آب نیاز دارد. آب مورد استفاده بایستی از سختی پایینی برخوردار باشد تا محصولات تازه کشاورزی به عمل آید. حال اگر کیفیت آب مورد نظر مطلوب نباشد، غلات، میوه و سبزیجات و .. به مشکل عموما به زرد شدن محصول یا عدم رشد موفقیت آمیز منجر می شود.  به غیر از رشد تولید، کیفیت و پایداری محصول، از سیستم اسمز معکوس کشاورزی برای تزریق کودهای شیمیایی، کشت هیدروپونیک و مه پاش استفاده می شود.

جهت مشاوره رایگان و خرید دستگاه آب شیرین کن کشاورزی بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا