خرید دستگاه آب شیرین کن صنعتی

خرید دستگاه آب شیرین کن صنعتی

برای حذف ناخالصی ها، مواد شیمیایی و جامدات موجود در آب، سیستم های تصفیه آب مختلفی وجود دارد. دستگاه تصفیه آب صنعتی یا همان دستگاه آب شیرین کن صنعتی نسبت به دیگر سیستم ها قابلیت بیشتری برای از بین بردن ناخالصی ها دارد. به همین دلیل بین صنعت گران از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

فرآیند اسمز معکوس نوعی خاص از فیلتراسیون است. این فرآیند از یک غشای نازک و نیمه نفوذ پذیر با منافذ کافی برای عبور دادن و تصفیه آب خالص استفاده می کند. دستگاه آب شیرین کن صنعتی مولکول های بزرگتر مانند نمک های حل شده (یون ها) و ناخالصی های دیگر مانند باکتری ها را فیلتر و از آب جدا می کند.

دستگاه آب شیرین کن صنعتی با کمک یک پمپ فشار قوی مولکول های آب را از صفحات خود عبور می دهد و در نهایت آب باکیفیت مناسب و شیرین تولید می کند. این سیستم آلودگی ها و املاح نامطلوب را از بین می برد یا غلظت آنها را کاهش می دهد و آب تصفیه شده را برای استفاده های خاص تامین می کند.

تصفیه آب

کاربرد آب شیرین کن صنعتی

آب شیرین تصفیه شده یکی از ملزوماتی است که بسیاری از صنایع به آن نیاز دارند. بنابراین داشتن دستگاه آب شیرین کن صنعتی برای برخی صنایع جزو تجهیزات اصلی آن محسوب میشود. سیستم های آب شیرین کن که در سایزهای بزرگ برای تولید آب شیرین استفاده می شود، تحت عنوان دستگاه آب شیرین کن صنعتی شناخته میشوند. در نتیجه منظور از آب شیرین کن صنعتی، سیستمی است که بیش از 10 مترمکعب آب در روز تصفیه و در اختیار کاربر قرار دهد.

جهت مشاوره رایگان و خرید دستگاه دستگاه آب شیرین کن صنعتی بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا