خرید دستگاه آب شیرین کن دریایی

خرید دستگاه آب شیرین کن دریایی

اسمز معکوس یک فرآیند جداسازی غشایی است که آب را با ایجاد یک فشار اسمزی بیش از فشار اسمزی آب دریا، از آن جدا می‌کند. دستگاه آب شیرین کن دریایی بهسازآب با استفاده از این فناوری طراحی و تولید شده است. فیلتر ممبران اسمز معکوس از عبور نمک از درون خود جلوگیری می کند و تنها آب بدون مواد آلاینده میتواند عبور کند.

تحت ‌فشار قرار دادن آب دریا برای شیرین سازی نیاز به انرژی بالایی دارد. این امر به این دلیل است که فشار ایجادشده بایستی بیش از فشار اسمزی آب دریا باشد. در نتیجه هر چه شوری آب بیشتر باشد نیاز به ایجاد فشار، بالاتر و مصرف انرژی بالاتر است. در تصفیه آب شور دریا استفاده از روش تصفیه و شیرین سازی با بهره گیری از دستگاه آّب شیرین کن دریایی بهترین انتخاب می باشد. فشار اعمال ‌شده در فرآیند اسمز معکوس برای تصفیه آب دریا چیزی در حدود 54 تا 80 بار است.

دستگاه تصفیه آب

بسیاری از هدر رفت انرژی در فرآیند اسمز معکوس ناشی از رهاسازی شورابه دارای فشار بالا است. بنابراین دستگاه آب شیرین کن دریایی امروزه با ابزارهایی جهت بازیابی انرژی فشرده‌سازی مکانیکی از جریان شورابه مجهز شدند. این تجهیزات می‌توانند کارایی آب شیرین کن دریایی را تا ۹۵درصد افزایش دهد. در این واحدها انرژی لازم برای شیرین سازی آب دریا چیزی در حدود ۹ کیلوژول به ازای یک کیلوگرم آب تولیدی است.

دستگاه آب شیرین کن دریایی به pH، اکساینده‌ها، ترکیبات مختلف آلی، جلبک‌ها و باکتری‌ها حساس‌اند. بنابراین پیش‌تصفیه آب دریا یک امر مهم است و تأثیر بسزایی بر هزینه نهایی استفاده از آب شیرین کن دارد.

جهت مشاوره رایگان و خرید دستگاه آب شیرین کن دریایی بهساز با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا