خرید دستگاه آب شیرین کن خانگی

خرید دستگاه آب شیرین کن خانگی

دستگاه آب شیرین کن خانگی از سیستم تصفیه آب اسمز معکوس استفاده می‌کند. فناوری دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس، به روزترین شیوه تصفیه آب آشامیدنی در دنیا شناخته شده است. زیر مجموعه یک دستگاه آب شیرین کن خانگی خوب RO انواع دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای، دستگاه آب شیرین کن قلیایی هفت مرحله ای ORP و دستگاه هشت مرحله ای ماورا بنفش UV است.

آب شیرین کن خانگی RO، با اشباع شدن فیلترها نیاز به تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی پیدا خواهند کرد. معمولا فیلترهای پایینی که فیلتر پیش تصفیه (Pre-Filter) نامگذاری می‌شوند با هم عوض می‌شوند و فیلترهای بالایی آب شیرین کن خانگی نیز که فیلترهای اصلی دستگاه به شمار می‌روند، به صورت پک شده و با هم تعویض فیلتر می‌گردند.

دستگاه-تصفیه-آب

دستگاه آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس دارای قطعات و مراحل مختلف تصفیه است:

  • پیش تصفیه ها

پیش تصفیه ها نقش مهمی در آب شیرین کن خانگی برای حذف ذرات معلق از آب دارند. پیش تصفیه ها شامل فیلتر نخی یا الیافی و فیلترهای کربنی می باشند. از فیلترهای نخی یا الیافی برای گرفتن زنگ و جرم داخل لوله ها و از فیلترهای کربنی برای گرفتن کلر و مزه بد آب استفاده می کنند.

  • شیرین سازی آب

در این مرحله آبی که از فیلترهای پیش تصفیه خارج می شود وارد فیلتر ممبران دستگاه آب شیرین کن خانگی می شود. املاح مضر آب مانند نیترات، نیتریت، سموم کشاورزی، آرسنیک، سرب، جیوه و … را از بین میبرد. در این مرحله آب علاوه بر اینکه کامل تصفیه شده از لحاظ میکروبی هم تا حدود زیادی خالص می شود.

  • گند زدایی

برای گند زدایی آب از لامپ uv استفاده می شود. این لامپ دارای طول موج مناسبی است که میتواند بر روی میکروازگانیزم ها، باکتری، ویروس ها، انگل ها و میکروب ها تاثیر گذاشته و آنها را کاملا از بین ببرد. امروزه با توجه به بدتر شدن میزان کیفیت آب لوله ها استفاده از این فیلتر uv بر روی دستگاه های تصفیه آب خانگی و انواع آب شیرین کن های خانگی در حال گسترش است .

  • ذخیره کردن

آبی که از دستگاه آب شیرین کن خانگی خارج می شود باید ذخیره شود. وجود یک مخزن ذخیره به این علت است که آبی که از دستگاه خارج می شود فشار کمی دارد و برای اینکه شما براحتی هر زمان که بخواهید می توانید با باز کردن شیر آب که توسط سرویسکار قبلا بر روی سینک ظرفشویی شما نصب شده با فشار بالا استفاده کنید.

جهت مشاوره رایگان و خرید دستگاه دستگاه آب شیرین کن خانگی بهسازآب با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

0912766109202634724359

برگشت به بالا